Rychle zjistit, na čem jste. Počkáte si řádově jen minuty a víte, jestli máte zamířit rovnou do karantény nebo můžete být naprosto klidní, neboť covid 19 s vámi v tuto chvíli nemá nic společného. Používají se jednoduše, výsledek je prakticky okamžitý. Antigenní testy poskytnou jasnou odpověď, samotný stěr bude probíhat jen okamžik. Vše je spolehlivé, stačí jen krátký výtěr z nosohltanu nebo vzorek slin, což je pro někoho pohodlnější cesta. Doma, v práci, na cestách, zkrátka kdekoliv je to zapotřebí. Prokázat se testem v nějakém zařízení nebo mít jistotu sami před sebou, že koronavirus kolem sebe vůbec nemáte?

Antigenní testy z pohodlí domova

Nemusíte chodit na odběrná místa, v dnešní době už můžete antigenní testy jednoduše vyhodnotit i u sebe doma, testovací sady jsou dobře dostupné. Váháte nad tím, jakou si vlastně vybrat? Díky porovnání cen můžete ušetřit čas při výběru. Antigenní testy nebudou představovat problém ani pro seniory nebo menší děti, pokud mají naši blízcí příznaky jako je horečka nebo kašel, měli by se preventivně otestovat všichni členové domácnosti. Jistota je jistota, jak by řekl i Sinuhet. Určitě proto bude lepší nic nepodcenit a pořídit si testovací sadu až domů, kde může čekat i několik týdnů, než ji použijete. S bolestí svalů a horečkou přeci chcete mít jasnou odpověď kolem koronaviru, že? Antigenní test připraví už brzy jasný verdikt!

Ochrana dýchacích cest je opravdu klíčová, souboj s pandemií covid 19 bohužel bude trvat ještě dlouho. Je tak namístě dělat vše poctivě, řídit se nastavenými pravidly a projevovat ohleduplnost vůči okolí. Díky respirátorům se můžeme cítit bezpečně, jejich filtrační třídy nám pak jasně napoví o deklarované účinnosti. FFP2 je minimem, které povolují aktuální nařízení vlády. Koupit si ale můžete i respirátor třídy FFP3, jenž nabídne ještě lepší formu ochrany.

Dětské respirátory jsou také k dispozici

Nejen pro dospělé, ale i pro naše nejmenší. Dětské respirátory mohou nabídnout pastelové barvy i hravé motivy, přiléhají perfektně k malému obličeji a nabízí výbornou alternativu k obyčejným jednorázovým rouškám. Nosí se velmi pohodlně, ať už vyrazíte společně do školy, školky nebo někam jinam.

Respirátory chrání také nositele

Na rozdíl od roušek, které zabezpečují spíše ochranu pro lidi v okolí, umí respirátory víc. Díky nim je totiž zajištěna ochrana nejen pro kolemjdoucí, ale také pro osobu nositele. Na trhu si je také můžete vybírat podle velikosti. Ta je někdy uváděná jako univerzální, jindy se setkáte s označením podobně, jako je tomu u oblečení – tedy např. M, L, XL apod. Prohlédněte si produkty, které jsou aktuálně dostupné. Náš srovnávač vám přinese přehled, jenž při každém podobném nákupu potřebujete!

Jednorázové chirurgické roušky nebo nanoroušky? Nabídka má tolik barev, kolik si jen umíte představit. Ochranné prostředky v boji proti koronavirové pandemii jsou už pevně zakotvené, kromě respirátorů jsou roušky za poslední rok hlavním protagonistou této stále ještě nekončící bitvy. Chcete si prohlédnout novinky v nabídce? Ušetřete svůj volný čas a nechejte si je srovnat i podle cenovek.

Roušky nabídnou řadu barevných provedení

Černé, modré, bílé i růžové, samozřejmě ale najdeme i jiné odstíny. Roušky si můžeme přizpůsobit i podle módy, byť jde v první řadě o ochranu zdraví, respektive dýchacích cest. Samozřejmě nechybí v dnešních obchodech ani dětské roušky, které padnou našim nejmenším doslova jako ulité. Opravdu starostliví rodiče na ně myslí hned v první řadě. Jde o zdravotní pomůcku, kde není prostor pro nějaké kompromisy. Měla by být ale dostatečně pohodlná. Naštěstí platí, že netkaná textilie umožní komfortní nošení až po několik hodin. Látkové roušky sice už mají největší boom za sebou, ale například nanoroušky jsou doplňkem, jemuž určitě patří velká budoucnost.

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce Derma Intensive + 500 ml
Dezinfekční antibakteriální gel na ruce Derma Intensive + 500 ml

Antibakteriální dezinfekční gel na ruce Derma Intensive + dezinfikuje a chrání pokožku rukou, zabíjí 99,9% bakterií a mikrobů. Tvoří jemný film, který chrání…

DrProtect Zobrazit

Čistící antibakteriální gel na ruce Biofresh 5 l
Čistící antibakteriální gel na ruce Biofresh 5 l

Hloubkově čisticí dezinfekční gel má ochrannou, čisticí a osvěžující fuknce. Nemusíte ho oplachovat, proto je vhodné ho použivat kdykoliv a kdekoliv, kde…

DrProtect Zobrazit

Jde o velmi důležitý doplněk pro každou domácnost, čistota totiž není žádná samozřejmost. Předchází jí totiž důkladnost z naší strany, protože opravdu nestačí jen zamést nebo vytřít podlahy. Nestačí jen pár minut, úklid bytu nebo domu je záležitost, jíž rozhodně nelze uspěchat a podcenit. Nejen proto, že bakterie a viry jsou snad všudypřítomné a pouhým okem je samozřejmě nerozeznáme. Bojovat proti nim však můžeme speciálními přípravky s dobrou reputací, které dosahují výborných výsledků!

Dezinfekce bojuje nejen proti virům

Antibakteriální gel a různé čistící prostředky, to je vhodná kombinace do našich domovů. Dezinfekční gely využijeme i na cestách mimo domov, všude tam, kde není dostupný kohoutek s čistou vodou, ale rádi bychom si očistili dlaně. Hledáte vhodný produkt z tohoto sortimentu? Najděte ty nejvhodnější výrobky na trhu během okamžiku, setřiďte si je jedním kliknutím! Značky, které jistě znáte alespoň podle názvu, výrobci s pověstí, co je provází už dlouhá léta. Ale také žhavé novinky na trhu, jimž můžete dát také zaslouženou šanci! Dezinfekce si totiž zaslouží vaši pozornost, čistota je v domácnosti opravdu jen jedna a výběr podobných prostředků je tak jedna velká zodpovědnost.

PRIMULUS - 60 tablet
PRIMULUS - 60 tablet

PRIMULUS – doplněk stravy – 60 tablet Složení — Trigonella foenum - graecum (extrakt ze semen), Tribulus terrestris (extrakt 12:1 ze semen, 60 % saponinů),…

Primulus Zobrazit

Kloubus - 30 denní kůra
Kloubus - 30 denní kůra

KLOUBUS – doplněk stravy – 30 sáčků Složení — hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 5000 Da (vepřový), glukosamin sulfát 2KCl, MSM (methyl-sulfonyl methan)…

Kloubus Zobrazit

Na trhu jich jsou stovky a někdy je těžké se mezi nimi orientovat. Jistě, doplňky stravy má doma snad každý, ať už jde o pastilky s vitamínem C s příchutí pomeranče nebo také kloubní výživa s velkou porcí kolagenu. Doplňků na přírodní bázi s certifikovaným složením najdeme opravdu hodně. Chcete poradit, rádi byste si nějaký z nich vybrali, ale nevíte, podle jakých kritérií se rozhodovat? Nechejte si nezávazně porovnat ceny, rozhodnutí je pak zcela na vás!

Doplňky stravy jsou velmi pestrý svět

K mání jsou nejen produkty, které poslouží jako spalovač tuků, ale i vitamíny a minerály, s nimiž bude mít imunita více munice ve snad nikdy nekončícím souboji proti bakteriím a virům. Produkty, co podpoří tvorbu testosteronu anebo ty, s nimiž posílíte vlasy a nehty? Jistě, k dispozici jsou stovky různých výrobků renomovaných značek, s nimiž jistě neuděláte krok vedle. Kloubní výživa patří také mezi oblíbené produkty, prevence proti artróze je totiž důležitá nejen u seniorů. Doplňky stravy jsou nakonec favority u všech věkových skupin, záleží jen na konkrétním složení. To by se mělo co nejvíce blížit přírodě, neboť jakákoliv syntetická složka je nežádoucí!

Proerecta Shot - 16 dávek
Proerecta Shot - 16 dávek

SHOT pro okamžitou podporu erekce Muž od přírody koná rychle a okamžitě. Chce vše hned do několika minut. Platí to i pro erekci. Čím rychleji ji dosáhne, tím…

Proerecta Zobrazit

E-REX 24 Extra Forte 105 tablet + intimní gel 50ml
E-REX 24 Extra Forte 105 tablet + intimní gel 50ml

EREX24 belgické společnosti Biolab je mimořádným doplňkem stravy pro podporu erekce v důsledku poklesu hladiny testosteronu, hormonu mužnosti. EREX24 přispívá…

E-reX24 Zobrazit

Problém, který netrápí zdaleka jen padesátníky, ale i řadu mladších mužů. Stres, nevhodný jídelníček, nadváha a další rizikové faktory se mohou projevit kdykoliv. Problémy s erekcí mohou mít původ i v horší psychické kondici jednotlivce. S dlouhodobými potížemi pomůže až odborník v lékařské ordinaci, ale pokud jde o krátkodobý stav, bylo by vhodné doplnit hladinu hormonů a snažit se dobře zvládat každodenní stresové situace.

Erekce najde podporu v přírodě

Vybíráte doplněk stravy, který by vám pomohl najít v ložnici více sebedůvěry? Nechejte si seřadit ceny, což vám napomůže při rozhodování. Inspirujte se v přírodě, protože erekce se může zlepšit i díky čaji z kotvičníku nebo ženšenu. Nečekejte tedy samozřejmě zázraky, nic nejde ze dne na den, ale na druhou stranu – s přírodními preparáty zaručeně nic nezkazíte. Diskrétnost je velmi důležitá, a proto je výhodou, že lékárny nabízejí i online nákup, jenž si jednoduše vyzvednete nebo necháte zaslat na adresu poštou či přepravní společností. Nezapomeňte, že důležitá je i prevence. Porucha erekce nepřichází náhodou a už vůbec ne bez nějakých varovných příznaků. Řešte je proto raději včas, pomůže to ve finále i vašemu sebevědomí. Jak praví klasik, toho v dnešním světě vážně není nikdy dost!

Má své fanoušky i odpůrce a je jasné, že jde o opravdu aktuální téma. Ketogenní dieta, často též zkráceně keto dieta, nabídne zdánlivě jednoduché motto. Omezit sacharidy na minimum, přidat bílkoviny a tuky. Když se ale více zadíváte do tabulek a plánovaných jídelníčků, zjistíte, že jde ještě o něco víc. Cílem je totiž ketóza, tedy stav organismu, kdy tukové zásoby přecházejí do energie, a tedy začnou pomalu mizet. I když je pravda, že jde o skutečně velkou porci odříkání a tato forma diety tedy není zdaleka pro každého.

Populární keto dieta nastartuje vaše hubnutí

Pokud jste dosud opomíjeli zeleninové dobroty, teď si jich dopřejete hodně. Oblíbená keto dieta počítá s tím, že kromě bílkovin a zdravých tuků pocházejících z mořských ryb nebo oříšků si dáte na talíř také větší porci zeleniny. Nezapomeňte dodržovat i pitný režim, čistá voda a zeleninové šťávy budou vhodnou kombinací pro váš dietní plán. Ketóza skutečně není zadarmo, mějte tedy na paměti, že pevná vůle je hodně důležitá. Chcete si pořídit doplněk, se kterým bude keto dieta snadnější? Najděte novinky na trhu, mějte dobrý přehled i díky porovnání cenovek jednotlivých přípravků.

Shutterstock.com - potence, erekce
4 nejlepší bylinky na potenci, erekci i zlepšení sexuálního života

Možná si řeknete, že v dnešní moderní době není místo pro žádné bylinkářství,…Více

Shutterstock.com - problémy s erekcí
Problémy s erekcí jsou obvykle přičítány vyššímu věku

Dají se úspěšně řešit i v pokročilé fázi, lékařská věda jde neustále kupředu.…Více

Proteinové omelety - Shutterstock
Proteinové omelety vás zasytí tak, že hubnutí nebolí

Připravíte si ji za pár minut a můžete si vybrat z několika různých možností,…Více

Proteinové palačinky
Proteinové palačinky milují nejen děti

Dopřát si něco opravdu skvělého, dezert, po kterém se budete doslova olizovat.…Více

Široká nabídka sortimentu je pro dnešní lékárny samozřejmostí. Nejen vitamíny a minerály, ale i řada dalších produktů. Síť lékáren je také hodně široká, najdeme je v každém okresním centru a můžeme si z nich navíc ještě vybírat. Konkurence je velká a další výhodou pro zákazníky pak je také možnost osobního vyzvednutí nákupu v lékárně. Nemusíte proto vzpomínat, co jste si chtěli koupit, protože stačí vše jen naklikat do online košíku, zaplatit a přijít si pro balíček.

Lékárny mají připraveno vždy něco navíc

Porovnejte si cenovky jednotlivých produktů a rozhodněte se podle toho, co bude příznivější pro vaši peněženku! Dr. Max Eshop, ale i řada dalších – stačí si vybrat podle vlastních kritérií. Lékárny si váží svých klientů a jejich pestrá nabídka je toho jasným důkazem. Nakupovat můžete i z pohodlí domova, je zde i možnost nechat si doručit objednávku přímo na svou adresu Českou poštou nebo vybranou přepravní společností. Potřebujete dezinfekci nebo si chcete koupit doplňky stravy, které vám vřele doporučují vaši blízcí?