ANTIGENNÍ TEST LANSION BIOTECHNOLOGY ZE SLIN (LÍZÁTKO) 25 KS
Mediskont
1 475 Kč Cena za kus: 59,00 Kč

Návod k použití: 

  • Před zkouškou by se měl zkušební proužek dostat na pokojovou teplotu (15-30 °C)
  • Vyjměte zkušební tyčinku z uzavřeného sáčku a vytáhněte kryt zkušebního proužku.
  • Vložte bavlněný proužek na přední straně zkušební tyčinky do úst a po dobu asi 3 min. ji držte pod jazykem, dokud se v reakčním okně neobjeví modrá kontrolní čára u písmenka ,,C" ( Ohýbání bavlněného proužku způsobí selhání reakce, snažte se udržet proužek na stejné úrovni, jak jen je to možné.)
  • Vyjměte bavlněný proužek z úst, zakryjte jej modrým víčkem, položte tyčinku na pracovní plochu, počkejte 12 min. a vyčtěte si výsledek.

Skladování:

  • Testovací sadu skladujte při teplotě 4°C až 30°Cs dobou platnosti 18 měsíců. Testovací proužek by měl být použit do 1 hodiny po otevření fóliového sáčku. V horkém létě a zimě by měla být přijata ochranná opatření, aby se zabránilo vysoké teplotě nebo zamrznutí a rozmrazení.

Upozornění:

  • Používá se pouze pro lidské sliny. Jiné tělesné tekutiny a vzorky nemusí získat přesný výsledek.

Upozornění: Veškeré informace o produktu ANTIGENNÍ TEST LANSION BIOTECHNOLOGY ZE SLIN (LÍZÁTKO) 25 KS výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Mediskont (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Mediskont.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem ANTIGENNÍ TEST LANSION BIOTECHNOLOGY ZE SLIN (LÍZÁTKO) 25 KS?