Certifikovaný kanadský antigenní rychlotest na COVID-19 ze slin Rapid Response Ag s přesností 99,5% – 25 ks
DrProtect
9 999 Kč Cena za kus: 399,96 Kč

Antigenní rychlotest na COVID-19 ze slin Rapid Response Ag s přesností 99,5% je rychlý chromatografický imunotest na kvalitativní detekci virových nukleoproteínových antigenů SARS-CoV-2 v orální tekutině od osob podezřelých z infekce COVID-19.

Test je vysoce citlivý a specifický pro SARS-CoV-2. Sliny jsou citlivější na detekci virových antigenů jako vzorky z výterovej metody. Výhodou je i rychlý testovací čas, jen 10 minut. Nejsou potřeba žádné invazivní výtěry z nosohltanu ani speciální vybavení.

 

Pro srovnání účinnosti testu ze slin se uskutečnilo klinické hodnocení výsledků získaných pomocí antigenu rychlotestu na COVID-19 ze slin Rapid Response Ag a srovnávacího testu RT-PCR. Výkon se vyhodnotil shromážděním dvou vzorků od každého dárce. Jeden byl testován pomocí PCR komparátoru a druhý byl testován pomocí rychlotestu ze slin. Byly zjištěny následující hodnoty:

Relativní citlivost: 95,0% (83,1% -98,4%)

Relativní specifičnost: 99,9% (99,1% -100,0%)

Relativní přesnost: 99,5% (98,0% -99,9%)

 

Jak používat test?

Před otestováním zajistěte, aby testovací kazeta, vzorek, buffer a / nebo kontrolní vzorky dosáhly pokojové teploty (15 - 30 ° C). Vyjměte testovací kazetu z hermeticky uzavřeného sáčku a co nejdříve ji použijte; nejlepší výsledky se dosahují tehdy, když se test provede v průběhu jedné hodiny. Položte testovací pomůcku na čistý a rovný povrch.

 

1. Odšroubujte uzávěr sběrné zkumavky.

2. Vložte trychtýř na sběr slin do zkumavky.

3. Přiložte trychtýř k ústům a jemně vyplivněte sliny do zkumavky.

4. zkumavky mírně protřepejte nahoru a dolů nebo do stran aby se ústní tekutina promíchala.

5. Odšroubujte víčko bufferu, když vzorek roztokem.

6. Nakapejte veškerý roztok do sběrné zkumavky.

7. Zašroubujte uzávěr zkumavky a utáhněte.

8. Intenzivní protřepejte.

9. Nakapejte 3 kapky do jamky testovací kazety. Výsledek si přečtěte po 10 minutách. Výsledek nevysvětlujte po 20 minutách, už se nezobrazuje správně.

 

Jak zjistím výsledek testu?

Pozitivní výsledek

V oblasti výsledků se zobrazí dva řádky. Jedna barevná čára by měla být v oblasti kontrolní linie (C) a druhá by měla být zřetelná v oblasti zkušební čáry (T). Pozitivní výsledek naznačuje, že ve vzorku byl zjištěn SARS-COV-2.

Negativní výsledek

V oblasti kontrolní linie (C) se objeví jedna barevná čára. V oblasti testovací čáry (T) se neobjeví žádná čára. Negativní výsledek naznačuje, že antigen SARS-COV-2 není přítomen ve vzorku nebo je pod detekovatelný úrovní testu.

Neplatný výsledek

Kontrolní čára (C) se nezobrazí. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné postupy jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání testu. Zkontrolujte postup a test opakujte s novým testem.

Mohu test použít i vícekrát?

Ne, testy jsou určeny pro jednorázové použití.

 

Co dělat, pokud je výsledek testu negativní?

Je pravděpodobné, že jste neprodělali onemocnění COVID-19. Pokud však vaše zdravotní potíže přetrvávají, vyhledejte lékaře nebo se otestujte jinou metodou.

 

Co dělat, pokud je výsledek testu pozitivní?

Pozitivní rychlotest umožní rychlou orientaci pacienta na COVID oddělení a zahájení specifické léčby. Vyhledejte lékaře nebo se pro kontrolu otestujte jinou metodou.

 

 

 

 

 

Upozornění: Veškeré informace o produktu Certifikovaný kanadský antigenní rychlotest na COVID-19 ze slin Rapid Response Ag s přesností 99,5% – 25 ks výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Certifikovaný kanadský antigenní rychlotest na COVID-19 ze slin Rapid Response Ag s přesností 99,5% – 25 ks?


Načíst další produkty