Certifikovaný švédský test Dr.Protect Noviral COVID-19 Saliva Ag Test ze slin se specificitou 99,33% – 20 ks
DrProtect
2 899 Kč Cena za kus: 144,95 Kč

Testy jsou velmi jednoduché na použití, nepotřebujete k nim žádné další nástroje a výsledek zjistíte na základě vzorku slin do 15 minut. Jedna viditelná čára naznačuje, že test je negativní, zatímco dvě viditelné čáry naznačují pozitivní test. Test je vhodný pro použití na pracovišti, ve školách apod.

Testy ze sliny nestresují a nepoškozují sliznici nosu. Testy jsou certifikovány.

Výsledek testu po zpracování sliny je do 15 minut.

Senzitivita: 98,04%

Specificita: 99,33%.

Výhodou je, že testy nestresují děti a občany, kteří odmítají testování klasickým antigenem - výtěrem nosní dutiny z jakýchkoli důvodů - kvůli poškození nosního prostoru po operacích nosu, z obavy vnesení infekce a zkrvavenou nosní dutiny, špatného odběru apod.

Obsah balení:

20x testovací kazeta
20x plastická nádoba na sliny
20x pipeta
20x buffer
20x reakční zkumavka
1x návod v češtině

 

 

 

Upozornění: Veškeré informace o produktu Certifikovaný švédský test Dr.Protect Noviral COVID-19 Saliva Ag Test ze slin se specificitou 99,33% – 20 ks výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Certifikovaný švédský test Dr.Protect Noviral COVID-19 Saliva Ag Test ze slin se specificitou 99,33% – 20 ks?