FASPIT Rychlý Antigenový Test COVID-19 ze Slin s přesností 99,5% - 5 ks
DrProtect
590 Kč Cena za kus: 118,00 Kč

Antigenový rychlotest na FASPIT Rychlý Antigenový Test COVID-19 ze Slin s přesností 99,5% je rychlý chromatografický imunotest pro kvalitativní detekci virových nukleoproteinových antigenů SARS-CoV-2 v orální tekutině od osob podezřelých z infekce COVID-1.

Test je vysoce citlivý a specifický pro SARS-CoV-2. Sliny jsou citlivější na detekci virových antigenů než vzorky z výtěrové metody. Výhodou je také rychlý testovací čas, jen 10 minut. Nejsou potřeba žádné invazivní výtěry z nosohltanu ani speciální vybavení.

Pro srovnání účinnosti testu ze slin bylo provedeno klinické hodnocení výsledků získaných pomocí antigenového rychlotestu na COVID-19 ze slin Rapid Response Ag a srovnávacího testu RT-PCR. Výkon byl vyhodnocen shromážděním dvou vzorků od každého dárce. Jeden byl testován pomocí PCR komparátoru a druhý byl testován pomocí rychlotestu ze slin. Byly zjištěny následující hodnoty:

Relativní citlivost: 95,0% (83,1% -98,4%)

Relativní specifičnost: 99,9% (99,1% -100,0%)

Relativní přesnost: 99,5% (98,0% -99,9%)

 

Jak používat test?

Před otestováním zajistěte, aby testovací kazeta, vzorek, buffer a/nebo kontrolní vzorky dosáhly pokojové teploty (15 – 30 °C). Vyjměte testovací kazetu z hermeticky uzavřeného sáčku a co nejdříve ji použijte; nejlepších výsledků se dosahuje tehdy, když se test provede během jedné hodiny. Položte testovací pomůcku na čistý a rovný povrch.

Zfastpit-test-2 1

Návod k použití

Návod k použití - FASPIT Rychlý Antigenový Test COVID-19 ze Slín.pdf 

Upozornění

  • Test je určen se diagnostiku in vitro.
  • Test je jednorázový, nepoužívejte jej opakovaně.
  • Nepoužívejte test, pokud byl obal poškozen.
  • Nepoužívejte test po datu expirace uvedeném na obalu.

Zmceclip1-1

Upozornění: Veškeré informace o produktu FASPIT Rychlý Antigenový Test COVID-19 ze Slin s přesností 99,5% - 5 ks výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem FASPIT Rychlý Antigenový Test COVID-19 ze Slin s přesností 99,5% - 5 ks?