Společnost JOYSBIO Biotechnology vyvinula novou soupravu pro rychlé testování antigenu COVID-19 (koloidní zlato). Souprava pro testování antigenu na koronaviry je postranní imunotest pro kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 (nukleokapsidového proteinu) ve slinách během akutní fáze infekce.

Jedná se o zdravotnický prostředek určený jak pro zdravotnické profesionály – k použití v klinických laboratořích nebo v místech poskytování zdravotní péče ke stanovení infekčního stavu, tak pro domácí sebetestování, či testování zaměstnanců ve firmách.

Příbalový leták k nahlédnutí.

Princip testu:

Testovací sada pro test antigenu nového koronaviru od firmy JOYSBIO Biotechnology využívá imunochromatogratické metody. Je určena k detekci přítomnosti nebo nepřítomnosti nukleokapsidových proteinu SARS-CoV-2 ve vzorcích ústní tekutiny u pacientů se známkami a příznaky infekce, u nichž je podezření na COVID- 19. Hlavní složky: protilátka proti nukleokapsidovému proteinu a kuřecí IgY značený koloidním zlatem, nitrocelulózová membrána potažená protilátkou proti nukleokapsidovému proteinu a kozí protilátka proti kuřecímu IgY.

Obsah balení:

JOYSBIO_05

 

 Postup testování:

JOYSBIO_06

Upozornění:

  1. Výsledky testu jsou určeny pouze pro klinické posouzení a neměly by být jediným základem pro stanovení klinické diagnózy a léčbu.
  2. Testovací sady jsou určeny k jednorázovému použití. Po jejich použití veškerý materiál zlikvidujte podle platných předpisů jako zdravotnický odpad.

Upozornění: Veškeré informace o produktu JOYSBIO COVID-19 antigen rapid test ze slin 1ks výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Preventiko (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Preventiko.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem JOYSBIO COVID-19 antigen rapid test ze slin 1ks?


Načíst další produkty