Tekuté dezinfekční mýdlo vhodné pro každodenní použití zjemňuje pokožku vašich rukou, důkladně ji čistí a zbavuje škodlivých bakterií.

  • Stříbrná voda: zabraňuje rozmožovaniu více než 650 druhům bakterií, virů a hub díky schopnosti zabraňovat přístupu kyslíku do jednobuněčných mikroorganismů, čímž se podnebí na jejich vznik a další rozmožovanie zcela zastaví. Zároveň pomáhá udržovat správné pH vaší pokožky.
  • Růžová voda: má antialergické a zjemňující účinky, tonizuje a vyhlazuje vaši pokožku. Zároveň zjemňuje drobné podráždění a zarudnutí.

 

Použití:

Navlhčete si ruce a mýdlo pořádně napěňte. Při mytí nezapomeňte na prostory mezi prsty a hřbety rukou.

 

Složení:

AQUA, SODIUM laureth SULFATE, SODIUM CHLORIDE, Cocamide DEA, SILVER, COCAMIDOPROPYL betainu, PEG-4 DISTEARYL ETHER, PARFUM, ROSA Damasceno FLOWER WATER, DICAPRYLYL ETHER, Citric ACID, DISTEARYL ETHER, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, CITRONELLOL, GERANIOL

Upozornění: Veškeré informace o produktu Antibakteriální tekuté mýdlo bez pumpičky Biofresh 500 ml výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Antibakteriální tekuté mýdlo bez pumpičky Biofresh 500 ml?