Bojuje proti širokému spektru bakterií, kvasinek a plísní.

Stříbrná voda: zabraňuje rozmožovaniu více než 650 druhům bakterií, virů a hub díky schopnosti zabraňovat přístupu kyslíku do jednobuněčných mikroorganismů, čímž se podnebí na jejich vznik a další rozmožovanie zcela zastaví. Zároveň pomáhá udržovat správné pH vaší pokožky.
Růžová voda: má antialergické a zjemňující účinky, tonizuje a vyhlazuje vaši pokožku. Zároveň zjemňuje drobné podráždění a zarudnutí.
Benzalkonium chloride: dezinfektant
použití:

Biocid se vtírá do pokožky viditelně čistých a suchých rukou po dobu 1 minuty v množství ne menším než 3 ml, aby byla pokožka rukou po celou dobu mokrá od dezinfekčního prostředku.
dopad. Biocid se vtírá do pokožky rukou standardní technikou hygienické dezinfekce rukou a po uplynutí doby působení se nechá vysušit.

Čištění a dezinfekce neporézních povrchů baktericidními, fungicidními (včetně kvasinkových) a s omezeným Virucidní účinkem:
Povrchy se stříkají do úplného navlhčení při expozičním čase 10 - 15 minut. Po uplynutí doby použitelnosti je třeba povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, důkladně opláchnout pitnou vodou nebo otřít čistou vlhkým hadříkem.

složení:

Aqua, silver, rosa damascena flower water, parfém, benzalkonium chloride.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce a povrchy bez ethanolu Biofresh 500 ml výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce a povrchy bez ethanolu Biofresh 500 ml?