Čistící přístrojeČistící přístroje
  • Čistící přístroje
Lifetech Generátor ozonu LifeOX-AIR Ultra 10
Lifetech Generátor ozonu LifeOX-AIR ® Ozzy odstranění zápachu a alergenů z auta a menších prostorů
Načíst další produkty

Čistící přístroje

Úklid na jedničku, dobrý pocit z toho, že máte doma naprosto čisto. Automobil se opravdu jen blýská, stejně jako výloha obchodu ve vaší ulici. A zřejmě za to mohou čistící přístroje, které odvádí už léta kvalitní práci, jejich sortiment na trhu je velmi pestrý a prakticky neustále se rozšiřuje. V dnešní době ani nemusíte používat chemii, protože řada těchto novinek pracuje pouze s vodou, respektive horkou párou. Ta totiž sama o sobě umí odstranit mastnotu i jiné nečistoty.

Čistící přístroje aneb vysoký tlak a pára

Velmi jednoduše se přenášejí, nabízejí účinnou dezinfekci a také minimální údržbu. Na co všechno se dají použít? Jistě, čistící přístroje mají tak multifunkční využití, že je velmi praktické mít nějaké doma. Zahradní nábytek, odpadkový koš, ale i bicykl, dlažba pod pergolou, kamenná schodiště. Koupelny, WC, kuchyně, zkrátka všude, kde je třeba dosáhnout čistoty, zlikvidovat bakterie nebo plísně, poradit si i se zaschlou špínou. Stačí jim často jen voda nebo speciální roztok, záleží na určení, samozřejmě je možná obojí varianta. Jistě víte, že při úklidu domácnosti dobře pomůže i klasický ocet.

Čistící přístroje i bez dlouhých kabelů

S akumulátorem, tedy vlastně s možností jít kamkoliv. Nepotřebujete elektřinu, nejsou nutné žádné kabely. S baterií jde všechno lépe, moderní čistící přístroje umí také signalizovat, že kapacita už je nízká a měli byste se zamýšlet nad dobitím. Jemná tryska? Ano, ta je vhodná pro menší nečistoty. Rotační trysky ale dokáží odstranit i ty, které považujete za poměrně zapeklitý problém. A někdy jim přitom stačí jen vteřiny! Čištění bez námahy v domě, na zahradě i kdekoliv jinde, praktický na chatu, stačí jen umístit do auta. Nemusíte si dělat starosti, pro terasu nebo fasádu jsou tu efektivně pracující přístroje, se kterými rozhodně nebude zapotřebí pracovat celé odpoledne. Čistota je vidět už za malý okamžik.