Čistící prostředkyČistící prostředky
  • Čistící prostředky
Dezinfekce Profex Anti-Covid 750 ml sprej
Sanytol dezinfekční univerzální čistící prostředek s vůní eukalyptu 500 ml
GreenShield Household antibakterial 60 ks
Lavon easy clean dezinfekce na povrchy s rozprašovačem 750 ml , bez chloru a alkoholu
Načíst další produkty

Čistící prostředky

Dokonale čistá domácnost není žádná samozřejmost, úklidem strávíme někdy i hodiny, na úklid generální si přitom mnohdy objednáváme specializované firmy. Důležitá je důslednost, ale jistě také používání vhodných pomůcek, mezi které patří i čistící prostředky. Někdy zameteme prach, vytřeme podlahu, a přitom stále budeme mít kolem sebe hodně bakterií a virů, někdy dokonce i zárodky plísní. Krásná vůně, ale také dobrá efektivita v boji s těmito drobnými nepřáteli, které nevidíme pouhým okem, čistící prostředky s dobrou pověstí určitě důvěrně znáte. Tedy, alespoň dle jména.

Čistící prostředky do kuchyně i koupelny

V domácnosti je zkrátka potřebujeme, neobejdeme se bez nich ani den. Čistící prostředky mohou mít mnoho podob, některé z nich jsou vhodné přímo pro koupelnu a WC, jiné jsou zase určené spíše do kuchyně. Speciální otázkou je pak nádobí – čistící prostředky dvacátého století aneb klasické detergenty, které kápneme do dřezu, ale také ty určené pro věk jednadvacátý, kde už jen vyjmeme kapsli z obalu a vložíme ji jednoduše do myčky. Čemu vlastně dáváte přednost?

Čistící prostředky s funkcí precizní dezinfekce

Pryč s bakteriemi a viry, přesně takové heslo razí dezinfekční čistící prostředky, které si poradí s každou výzvou. Hledáte mezi nimi ty nejlepší? Poradíme vám díky našemu srovnávači, nemějte tedy žádné obavy! Speciální výrobky určené pro koberce nebo vinylové podlahy? Ale jistě, trh je přeci hodně pestrý a najdeme na něm i čistící prostředky určené pro údržbu varných desek, mikrovlnných trub a dalších kuchyňských spotřebičů. Dezinfekce je velmi důležitá, ale zvláště v kuchyni nás potěší i svěží vůně.

Čistící prostředky versus moderní ekologie

Pokud mají na etiketě nápis BIO, je to jasné – máte totiž tu čest s čistícími prostředky, které umí maximálně šetřit přírodu. Garantuje, že neobsahuje syntetické složky, s nimiž by si životní prostředí poradilo jen velmi těžko. Máte pak i dobrý pocit, že čistící prostředky, které používáte, zbytečně nezatěžují okolí. Ekologie totiž není jen prázdnou frází, právě naopak, je v jednadvacátém století velmi důležitou otázkou!