Dezinfekce na ruceDezinfekce na ruce
  • Dezinfekce na ruce
Nanolab Dezinfekční tekuté mýdlo s vůní levandule 500ml
Antibakteriální čistící gel na ruce 100 ml VIVAPHARM
Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce74% etanol Biofresh 500 ml
Tekuté mýdlo Levandule Aloe BIO Alteya Organics 500 ml
Dettol antibakteriální tekuté mýdlo na ruce Levandule 250ml
10 ks Mediskont antibakteriální čistící gel na ruce 100 ml (59 Kč/ks)
Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce sprej Derma Intensive + 500 ml
Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce a povrchy Biofresh 1 l
Dezinfekce Profex Anti-Covid 1 l
Mediskont antibakteriální čistící gel na ruce 100 ml
Načíst další produkty

Dezinfekce na ruce

Nemusíte mít u sebe zdroj tekoucí vody, a přesto si můžete snadno umýt ruce. Řešení je totiž zcela prosté, je jím antibakteriální gel, moderní forma dezinfekce. K dispozici jsou i velmi malá balení, například 50 nebo 100 ml, vejdou se proto velmi jednoduše do kabelek nebo malých příručních tašek, batohů, ledvinek a podobně. Prevence proti nákaze a řešení pro místa, kde není vodovodní kohoutek. Praktický, skladný, kdykoliv po ruce. Antibakteriální gel má tedy řadu výhod a je vhodný i pro dnešní uspěchanou dobu.

Dezinfekce na ruce může mít i příjemnou vůni

Podle čeho bychom si měli vlastně vybírat antibakteriální gel? Přineseme vám podrobné srovnání těch nejlepších variant pro vaše cesty. V každém případě však platí, že koncentrace uvedená na etiketě vypovídá o mnohém. Dezinfekční gel je praktický – stačí pár kapek, stačí jej roztírat až do chvíle, kdy jsou dlaně suché. Obvykle jde o krátký okamžik, není důvod se zdržovat. Šli jste na toaletu, čekáte na objednané menu v restauraci, tyto gely mohou mít využití nejen na cestách. Samozřejmostí je příjemná vůně, nabízí se citrusy, máta a mnoho dalších. Bez umělých aromat, nedráždivé složení, v moderní době je dezinfekce na ruce na výborné úrovni.

Dezinfekční gel zajišťuje výbornou ochranu

Hned 99,9 % virů a bakterií? I tak úspěšný umí dezinfekční gel být, je tedy vhodný pro každodenní použití, kdy jste mimo domov nebo jednoduše jste v situaci, kdy nemáte příležitost si umýt ruce pod tekoucí vodou. Průměrný antibakteriální gel obsahuje vysokoprocentní líh a také řadu přírodních výtažků, existují však i řešení bez alkoholu (např. tehdy, pokud jste v danou chvíli poblíž dětí, které by dezinfekce mohla dráždit). I díky tomu se gel poměrně rychle vstřebává a nezanechává mastný film na pokožce či dokonce oblečení. Nezapomeňte, že nejde o produkt z široké rodiny klasické kosmetiky, ale specifický výrobek, jenž by v žádném případě neměl přijít do kontaktu s očima nebo dostat se do úst. Pokud k tomu nahodile dojde, vyplachujte okamžitě dané místo studenou vodou.

Antibakteriální gel vám vydrží dlouhou dobu

Praktické balení – jako je například to s 50 ml – vydrží obecně asi na dvacet dávek a můžete si je vzít například i do letadla, neboť splňuje potřebná kritéria. Záleží tedy hlavně na tom, kolikrát denně si budete chtít dezinfikovat ruce. Problémem určitě není používat antibakteriální gel častěji, i když v případě, že obsahuje větší množství alkoholu, měli byste se věnovat také důkladné péči o pokožku. Alkohol ji totiž bohužel mírně vysušuje.