Dezinfekce na ruceDezinfekce na ruce
  • Dezinfekce na ruce
Čistící antibakteriální gel na ruce Biofresh 5 l
Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce a povrchy bez ethanolu se stříbrnou vodou Biofresh 500 ml
Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce74% etanol Biofresh 500 ml
Sanytol dezinfekční gel na ruce 75ml
Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce a povrchy bez ethanolu se stříbrnou vodou Biofresh 1 l
Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce sprej Derma Intensive + 500 ml
Čistící antibakteriální roztok na ruce Biofresh 5 l
Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce a povrchy Biofresh 1 l
Čistící Dezinfekční Antibakteriální roztok na ruce a povrchy bez ethanolu Biofresh 500 ml
Dezinfekční antibakteriální gel na ruce Derma Intensive + 500 ml
Načíst další produkty

Dezinfekce na ruce

Nemusíte mít u sebe zdroj tekoucí vody, a přesto si můžete snadno umýt ruce. Řešení je totiž zcela prosté, je jím antibakteriální gel, moderní forma dezinfekce. K dispozici jsou i velmi malá balení, například 50 nebo 100 ml, vejdou se proto velmi jednoduše do kabelek nebo malých příručních tašek, batohů, ledvinek a podobně. Prevence proti nákaze a řešení pro místa, kde není vodovodní kohoutek. Praktický, skladný, kdykoliv po ruce. Antibakteriální gel má tedy řadu výhod a je vhodný i pro dnešní uspěchanou dobu.

Dezinfekce na ruce může mít i příjemnou vůni

Podle čeho bychom si měli vlastně vybírat antibakteriální gel? Přineseme vám podrobné srovnání těch nejlepších variant pro vaše cesty. V každém případě však platí, že koncentrace uvedená na etiketě vypovídá o mnohém. Dezinfekční gel je praktický – stačí pár kapek, stačí jej roztírat až do chvíle, kdy jsou dlaně suché. Obvykle jde o krátký okamžik, není důvod se zdržovat. Šli jste na toaletu, čekáte na objednané menu v restauraci, tyto gely mohou mít využití nejen na cestách. Samozřejmostí je příjemná vůně, nabízí se citrusy, máta a mnoho dalších. Bez umělých aromat, nedráždivé složení, v moderní době je dezinfekce na ruce na výborné úrovni.

Dezinfekční gel zajišťuje výbornou ochranu

Hned 99,9 % virů a bakterií? I tak úspěšný umí dezinfekční gel být, je tedy vhodný pro každodenní použití, kdy jste mimo domov nebo jednoduše jste v situaci, kdy nemáte příležitost si umýt ruce pod tekoucí vodou. Průměrný antibakteriální gel obsahuje vysokoprocentní líh a také řadu přírodních výtažků, existují však i řešení bez alkoholu (např. tehdy, pokud jste v danou chvíli poblíž dětí, které by dezinfekce mohla dráždit). I díky tomu se gel poměrně rychle vstřebává a nezanechává mastný film na pokožce či dokonce oblečení. Nezapomeňte, že nejde o produkt z široké rodiny klasické kosmetiky, ale specifický výrobek, jenž by v žádném případě neměl přijít do kontaktu s očima nebo dostat se do úst. Pokud k tomu nahodile dojde, vyplachujte okamžitě dané místo studenou vodou.

Antibakteriální gel vám vydrží dlouhou dobu

Praktické balení – jako je například to s 50 ml – vydrží obecně asi na dvacet dávek a můžete si je vzít například i do letadla, neboť splňuje potřebná kritéria. Záleží tedy hlavně na tom, kolikrát denně si budete chtít dezinfikovat ruce. Problémem určitě není používat antibakteriální gel častěji, i když v případě, že obsahuje větší množství alkoholu, měli byste se věnovat také důkladné péči o pokožku. Alkohol ji totiž bohužel mírně vysušuje.