GERMICIDNÍ UV-C LAMPA PREVENTIKO  BEZ OZONIZERU 

Chraňte se před viry a bakteriemi

Germicidní UV-C lampa PREVENTIKO vám pomůže rychle a účinně vydezinfikovat vaše interiéry. Jedná se o moderní způsob dezinfekce pomocí ultrafialových paprsků. UV-C záření zničí 99,9% všech virů, bakterií a plísní nejen na površích, ale také ve vzduchu. Je prokázáno, že UV-C záření likviduje koronavirus způsobující onemocnění COVID-19. UV-C lampa je vhodná pro použití v domácnostech a komerčních prostorech. Dezinfikuje místnosti do velikosti až 60 m2.

Jak UV-C lampa funguje

UV-C lampa pracuje na bázi ultrafialového záření, které patří k nejúčinnějším způsobům dezinfekce prostor. Ultrafialový paprsek s vlnovou délkou světla 253,7 nm proniká přes buněčnou membránu škodlivých mikroorganismů a trvale ničí jejich DNA strukturu. Tím zabraňuje jejich množení.

Použití UV-C lampy je jednoduché. Stačí ji zapojit do elektrické zásuvky, čímž přístroj přejde do pohotovostního režimu. Po nastavení času trvání dezinfekce lampa začne lampa s mírným zpožděním díky funkci zpožděného sepnutí pracovat – světelná trubice se rozsvítí modře. Po ukončení nastaveného cyklu se sama vypne. Po celou dobu čištění nevstupujte do místnosti.

Jednoduché ovládání pomocí ovladače 

Součástí balení je dálkový ovladač s časovačem, který umožňuje nastavit délku cyklu na 15, 30, nebo 60 min. Ovladač má stejné ovládací funkce jako ovládací tlačítka na liště UV-C lampy, takže můžete lampu pohodlně a bezpečně ovládat z dálky.

Dezinfikuje povrchy i vzduch v interiéru

Narozdíl od běžné dezinfekce, germicidní UV-C lampa vydezinfikuje nejen povrchy v místnosti, ale také vzduch. Pomocí UV-C lampy můžete vydezinfikovat také různé předměty jako např. ložní potahy, oblečení, klíče, nanoroušky apod. Nepokládejte je ovšem přímo na lampu, pouze do její blízkosti.

Dezinfekce pomocí germicidní UV-C lampy je rychlá

Délka cyklu závisí na velikosti místnosti. Stačí pouhých 15-60 minut a máte vydezinfikováno. 

Po vypnutí lampy ještě 15 min řádně vyvětrejte a následně můžete prostory plně využívat.

Germicidní UV-C lampa je bezpečná

POZOR: Dlouhodobé přímé UV-C záření může způsobit popálení očí nebo pokožky. Proto v místnosti, kde je lampa právě v provozu, nesmí být přítomni lidé a zvířata. Odstraňte také všechny na UV záření citlivé předměty jako obrazy, fotografie, hedvábí apod.

Před použitím si přečtěte návod k použití, kde podrobně naleznete všechny bezpečností pokyny.

Dezinfikovat UV-C zářením je ekologické

Germicidní UV-C lampa pracuje výhradně na bázi ultrafialového záření bez použití chemických prostředků. Procesem dezinfekce nevznikají žádné odpadní látky. Dezinfikujete ekologicky.

Koupíte jednorázově, používáte až 8 000 hodin 

Světelná trubice v lampě, která vysílá ultrafialové paprsky, má při správném používání a skladování přístroje životnost 8 000 hodin. Trubice je vyměnitelná. Díky tomu získáte dlouhodobého pomocníka pro dezinfekci vašich interiérů.

Moderní kompaktní design

Moderní kompaktní design

Germicidní UV-C lampa PREVENTIKO má moderní design v černé barvě. Její kompaktní velikost umožňuje dobré skladování. Konstrukce je vyrobena z kovu, díky čemuž je lampa odolná.

Kde lze UV-C lampu využívat

Germicidní lampa má všestranné využití a bude dobrým pomocníkem pro všechny:

  • domácnosti
  • kanceláře
  • výrobní prostory
  • obchody
  • hotely a restaurace
  • wellness zařízení
  • fitness centra
  • kadeřnictví a kosmetické salony
  • ordinace a čekárny
  • veřejné prostory


Germicidní účinky

UV-C lampa zničí 99,9% bakterií, virů vč. koronaviru a plísní na površích i ve vzduchu,

Šetrnost k přírodě

Používání UV-C lampy je ekologické - bez chemikálií a vzniku odpadních látek.

Příznivá cena

Pořídíte jednorázově, dezinfikujete bez cizí pomoci opakovaně až 8 000 hodin.

Technické parametry

Číslo modelu: PREVENTIKO 03 -36W

Výkon: 36W

Napětí: AC230V

Frekvence: 50 Hz

Baktericidní faktor: UV 253,7 nm, 120 um/cm2

Užitná plocha: 20-60 m2

Způsob časování: fáze ovladače elektrického spínače

Indukční režim: mikrovlnný

Způsob ovládání: 30 metrů Bezdrátové ovládání

Výkonný standard: GB19258-2012

Velikost: 460x190 mm

Součástí balení je UV-C lampa, ovladač, baterie do ovladače, visačka s upozorěním o UVC dezinfekci a návod na použití.

Reference od spokojených zákazníků

Katka Čábelková, Brunetti design s.r.o.: Hledali jsme jednoduché a ekologické řešení, které nám a hlavně našim klientům umožní cítit se v ateliéru bezpečně a komfortně. Protože stavba prostě nepočká a na projektech je potřeba pracovat. A UV-C lampa tohle plní na jedničku.


Oldřich Kánský, Little Sicily – Italské speciality: Stejně jako důsledně dbáme na kvalitu našeho sortimentu, dbáme i na hygienu naší provozovny. UV-C lampa nám pomáhá dělat v tomto směru maximum.


Upozornění: Veškeré informace o produktu Germicidní UV-C lampa PREVENTIKO bez ozonizéru výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Preventiko (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Preventiko.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Germicidní UV-C lampa PREVENTIKO bez ozonizéru?