ruční GERMICIDNÍ UV-C LAMPA 

 

Ruční germicidní aku lampa vám pomůže rychle a účinně vydezinfikovat předměty ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Jedná se o moderní způsob dezinfekce pomocí ultrafialových paprsků. UV-C záření zničí 99,9% všech virů, bakterií a plísní nejen na površích. Je prokázáno, že UV-C záření likviduje koronavirus způsobující onemocnění COVID-19. Ruční germicidní lampa  je vhodná pro použití v domácnostech a komerčních prostorech. Dezinfikuje okamžitě nasvícené místo do 10 vteřin.

Jak lampa funguje

Germicidní lampa pracuje na bázi ultrafialového záření, které patří k nejúčinnějším způsobům dezinfekce prostor. Ultrafialový paprsek s vlnovou délkou světla 253,7 nm proniká přes buněčnou membránu škodlivých mikroorganismů a trvale ničí jejich DNA strukturu. Tím zabraňuje jejich množení.

Použití UV-C lampy je jednoduché: zmáčkněte tlačítko po dobu 1,5 vteřiny, čímž přístroj přejde do čistícího režimu – led diody se rozsvítí modře. Opakovaným zmáčknutím tlačítka se lampa vypne. Krátké zmáčknutí aktivuje svítilnu v čele lampy.

 

 

Dezinfikuje povrchy

Na rozdíl od běžné dezinfekce, germicidní přenosná LED lampa vydezinfikuje povrchy a předměty v místnosti. S její pomocí můžete vydezinfikovat předměty jako např. oblečení, nákup, klíče, nanoroušky, kliky dveří, volant u auta.

Dezinfekce pomocí germicidní lampy je rychlá

Stačí 6 sekund ze vzdálenosti  1-5 centimetrů a nasvícený povrch je čistý.

Používání germicidní lampy je zcela bezpečné za předpokladu dodržování návodu na použití. Výrobek není určen pro děti do 12 let. 

POZOR: Dlouhodobé přímé UV-C záření může způsobit popálení očí nebo pokožky. Nevystavujte kůži přímému světlu z přenosné lampy. 
Před použitím si přečtěte návod k použití, kde podrobně naleznete všechny bezpečností pokyny.

Dezinfikovat UV-C zářením je ekologické

Germicidní UV-C lampa pracuje výhradně na bázi ultrafialového záření bez použití chemických prostředků. Procesem dezinfekce nevznikají žádné odpadní látky. Dezinfikujete ekologicky.

Koupíte jednorázově, používáte až 8 000 hodin 

Led diody v lampě, která vysílá ultrafialové paprsky, mají při správném používání a skladování přístroje životnost 8 000 hodin. Díky tomu získáte dlouhodobého pomocníka pro dezinfekci vašich interiérů.


Moderní kompaktní design

Ruční germicidní LED lampa má moderní design v bílé barvě. Její kompaktní velikost umožňuje dobré skladování a transport.  Použití stojanu umožní lampu nechat stát a svítit. Praktický je také výsuvný háček k zavěšení. Kapacita akumulátoru umožňuje provoz lampy až 150 minut. Svítilna na čelní straně zvyšuje využití lampy. 

Kde lze RUČNÍ GERMICIDNÍ lampu využívat

 
  • domácnosti (hračky, kliky, vodorovné plochy, nákupy, mobily, WC prkénka, chladnička)
  • kanceláře (klávesnice, telefony, tlačítka, ovládací panely)
  • auta (volant, madla, sedadla)
  • výrobní prostory
  • obchody 
  • hotely a restaurace
  • wellness zařízení
  • fitness centra
  • kadeřnictví a kosmetické salony

 

Germicidní účinky

UV-C lampa zničí 99,9% bakterií, virů vč. koronaviru a plísní na površích i ve vzduchu.

Šetrnost k přírodě

Používání UV-C lampy je ekologické - bez chemikálií a vzniku odpadních látek.
 

Technické parametry

Číslo modelu: G807U

Výkon: 60mW

Napětí: DC 3.7V

Provozní doba UVC lampy: až 150 minut

Baktericidní faktor: UV 253,7 nm.

Parametry čelní svítilny:

Doba provozu: 12 hodin

Osvětlení: 110lm

Teplota světla: 5000K

Kapacita baterie: 3600mAh (typ 18650Lithium baterie)

Nabíjecí příkon: 5V ==2A

Velikost: 208x 60x 35 mm

Hmotnost:325g

Nabíjení: USB-C 

 

 

Upozornění: Veškeré informace o produktu GSEO Ruční germicidní lampa výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Preventiko (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Preventiko.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem GSEO Ruční germicidní lampa?