Jednorázové vinylové rukavice Červa Rail, vel.M/L/XL bílé 100 ks
Mediskont
349 Kč Cena za kus: 3,49 Kč

Rukavice od českého výrobce Červa jsou vyrobené z odolného vinylu. Jsou vhodné pro všechny, kteří hledají pohodlné jednorázové rukavice za přijatelnou cenu. Při použití rukavic se výrazně snižuje riziko kontaminace rukou a šířené mikrobů do okolního prostředí. Jednorázové vinylové rukavice jsou pravolevé, a tak je jejich nasazování rychlé a pohodlné.

 

Pro koho jsou vinylové rukavice vhodné?

Vinylové rukavice Červa jsou předurčené pro všechny, kteří potřebují zajistit bezpečné prostředí na pracovišti při zachování jemné motoriky. Používání rukavic snižuje riziko kontaminace z personálu na zákazníky, stejně tak i mezi zaměstnanci. Své využití však nachází i v domácnosti.

Pravolevé rukavice z vinylu se s oblibou využívají ve zdravotnictví a sociálních službách – v nemocnicích, ordinacích, domovech pro seniory a podobně. Jsou vhodné pro krátkodobý styk s netukovými potravinami, proto se využívají i v restauracích, prodejnách nebo skladech s potravinami.

Vinylové rukavice jsou žádané také v oblastech kadeřnictví, pohřebních služeb, estetické medicíny, průmyslu nebo úklidových služeb. Odpovídají přísným normám EN ISO 374-5 (Ochranné rukavice proti mikroorganizmům) i EN ISO 374-1 (Ochranné rukavice proti chemikáliím a mikroorganismům).

 

Praktické balení

Jednorázové vinylové rukavice dodáváme v praktickém balení po 100 ks, které je mezi zákazníky nejžádanější. Padesát párů pravolevých rukavic umožní mnohahodinovou práci při snížení rizika kontaminace. Balení je lehké a skladné.

 

Upozornění

Rukavice z vinylu od výrobce Červa nejsou určené pro přímý kontakt s agresivními chemikáliemi. Před použitím vždy zkontrolujte, nejsou-li rukavice poškozeny. V opačném případě je nepoužívejte. Uvedené fotografie jsou pouze orientační.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Jednorázové vinylové rukavice Červa Rail, vel.M/L/XL bílé 100 ks výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Mediskont (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Mediskont.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Jednorázové vinylové rukavice Červa Rail, vel.M/L/XL bílé 100 ks?