Latexové rukavice MaiMed Soft PF, M/L bílé 100 ks Rozměr: M
Mediskont
399 Kč Cena za kus: 3,99 Kč

Jednorázové rukavice od osvědčeného německého výrobce MailMed jsou vhodné pro všechna odvětví.

 

Jednorázové rukavice německé výroby

Při použití jednorázových rukavic se výrazně sníží nebezpečí kontaminace rukou, stejně tak i šíření mikrobů do okolního prostředí. Díky rukavicím MailMad bude vaše pracoviště bezpečné a hygienicky nezávadné. Dodáváme v praktickém balení 100 ks (50 párů) rukavic.

 

Latexové rukavice

Latexové rukavice se vyznačují vysokou pevností v tahu a dlouhou životností. Jsou pohodlné a schválené pro práci s potravinami, ve zdravotnictví i průmyslovém odvětví. Neobsahují pudr a vynikají mikroskopickým zdrsněním konečků prstů, které zajistí přesný úchop předmětů. Chemikáliím odolají delší dobu než jednorázové rukavice jiných výrobců. Obsahují latex, a tak nejsou vhodné pro osoby s alergií.

 

Pestré možnosti využití jednorázových rukavic

Jednorázové rukavice (latexové, nitrilové i vinylové) patří mezi základní ochranné pomůcky, které nesmí chybět na téměř žádném pracovišti. Rukavice dodáváme do nemocnic, ordinací, sociálních zařízení (domovů pro seniory, sanatorií), stejně tak i do klinik estetické medicíny.

Jsou důležitou ochranou pomůckou pro restaurace, obchody s potravinami, kadeřnické salóny, pohřební služby i průmyslové firmy.

Nevíte, který typ rukavice je pro vás nejvhodnější? Ozvěte se nám, rádi vám s výběrem pomůžeme.

 

Upozornění

Jednorázové rukavice od německého výrobce MailMed nejsou určené pro přímý kontakt s agresivními chemikáliemi. Před použitím vždy zkontrolujte, nejsou-li rukavice poškozeny. V opačném případě je nepoužívejte. Pro osoby trpící alergií na latex nejsou latexové rukavice vhodné. Vhodnou alternativou jsou rukavice nitrilové nebo vinylové. Uvedené fotografie jsou pouze orientační.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Latexové rukavice MaiMed Soft PF, M/L bílé 100 ks Rozměr: M výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Mediskont (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Mediskont.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Latexové rukavice MaiMed Soft PF, M/L bílé 100 ks Rozměr: M?