MED COMFORT Jednorázové nitrilové rukavice Style Grenadine 100 ks růžové vel.M
Mediskont
499 Kč Cena za kus: 4,99 Kč

Rukavice nitrilové STYLE GRENADINE, růžové, 100 ks

 

Jednorázové nitrilové vyšetřovací rukavice určené nejen pro lékařské a ošetřovací účely. Lze je využívat ve stomatologii, v laboratoři, v kosmetice, ale také při kontaktu s potravinami. Univerzální rukavice vhodné pro pravou i levou ruku.

 

Nitrilové rukavice STYLE NITRIL COLOR jsou nepudrované rukavice, nesterilní, texturované na koncích prstů s rovnoměrně rolovaným okrajem. Nabízí uživateli vyšší mechanickou i chemickou odolnost, jako hypoalergenní nezpůsobují alergické reakce, mají atraktivní provedení v módních barvách. Díky nitrilové směsi lze jejich použití doporučit v průmyslu, protože dokonale chrání před tuky a oleji, dále ve zdravotnictví, kde slouží jako vyšetřovací rukavice s odpovídající ochranou. AQL: 1,5. Normy EN 455, EN 420.

Délka cca 240 mm.

Balení 100 ks.

V kartonu 10 balení.

Barvy: oranžová (Orange), fialová (Berry), žlutá (Lemon), tmavě růžová (Grenadine), bordó (Grape), zelená (Apple), tmavě modrá (Blueberry), červená (Hot chili), mix barev (Tuttifruti).

Cena je uvedena za balení.

Upozornění: Veškeré informace o produktu MED COMFORT Jednorázové nitrilové rukavice Style Grenadine 100 ks růžové vel.M výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Mediskont (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Mediskont.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MED COMFORT Jednorázové nitrilové rukavice Style Grenadine 100 ks růžové vel.M?