Stabilní základna a hmotnost 7 kg poskytuje dostatečnou stabilitu na umístění např. ve vstupu obchodů, firem, škol, restaurací a všude tam, kde není možnost nebo žádoucí vrtat do stěny (historické budovy, skleněné výlohy, příliš velká vzdálenost od frekventovaného průchodu lidí). Stojan je vhodné umístit přímo do vstupu, kdy dezinfekce před vstupem do budovy je nejvíce žádoucí.

Výška: 100 cm
Základna: 45 x 25 cm
Hmotnost: 7 kg  

Závaží

V případě potřeby (např. průvan, nebo větší pohyb osob) lze stojan kotvit pomocí montážní sady do podlahy-

 

Možnost vlastního brandingu stojanu. Na fotografii je stojan, který jsme dodali 1.FC Slovácko v Uherském Hradišti. Pro objednání vlastního brandingu nás kontaktujte na administrativa@mediskont.cz

Dezinfekční stojan je lakovaný práškovou barvou a vypalovaný v peci. Je vhodný i pro venkovní použití. Stojan na dezinfekci od Mediskontu. 

Jednoduchá montáž a instalace.

 

Doprava

Tento produkt je možné objednat pouze s dopravou DPD (obdoba GEIS a PPL), osobním převzetí na pobočce nebo naší paletovou dopravou (12 Kč / kilometr). Doprava skrze Zásilkovnu nebo Českou Poštou není možná,.

 

Upozornění: Veškeré informace o produktu MEDISKONT Dezinfekční stojan s dávkovačem + dezinfekce ZDARMA Barvy: Bílá výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Mediskont (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Mediskont.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MEDISKONT Dezinfekční stojan s dávkovačem + dezinfekce ZDARMA Barvy: Bílá?