Mytí rukou patří k základním hygienickým návykům. Je proto důležité s ním začínat již od útlého věku dítěte. Samozřejmě, ne všechny mýdla jsou vhodné pro jemnou a citlivou pokožku dětí. S mýdly WoodenSpoon se však toho nemusíte bát.

Kromě toho, že ručky vašich dětí zbaví nebezpečných bakterií, zanechává je příjemně voňavé a ošetřeny.

Aplikace:

Stiskněte pumpičku, která nadávkuje potřebné množství mýdla do dlaní dítěte. Namydlete, dokud nevznikne pěna a následně opláchněte. Nezapomeňte na prostor mezi prsty. V případě alergii přestaňte s používáním. Zamezte kontaktu s očima!

 

Složení:

Voda, Draslík *, oleát draselný *, Lauryl betaine, Glycerin *, Benzyl alkohol, sodná sůl z palmového oleje, Palm kernel acid, Decyl Glucoside, Potassium citrate, Levandulový olel *; Limonene **, Linalool **

* Organické složky

** Z organických esenciálních olejů

Upozornění: Veškeré informace o produktu Přírodní tekuté mýdlo pro děti WoodenSpoon 300 ml výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Přírodní tekuté mýdlo pro děti WoodenSpoon 300 ml?