RukaviceRukavice
  • Rukavice
Gumové rukavice pro domácnost Spokar, velikost 8/9/10, růžové, 1 pár Velikost: 8
Rukavice vinylové Červa Rail, 100ks, bílá, pudrované Velikost: M
209 Kč Cena za kus: 2,09 Kč Zobrazit
HARTMANN Rukavice nitrilové Peha-soft, vel. L, 10 ks, modrá, nepudrované Rozměr: L
40 Kč Cena za kus: 4,00 Kč Zobrazit
Rukavice nitrilové Batist Flower, 100ks, modrá, nepudrované Velikost: M
199 Kč Cena za kus: 1,99 Kč Zobrazit
Aero Exalex NP Latexové 100 ks Velikost: XL
329 Kč Cena za kus: 3,29 Kč Zobrazit
Rukavice latexové MercatorMedical Santex Anatomic, vel.7,5, 100ks, bílá, nepudrované Velikost: 6,5
199 Kč Cena za kus: 1,99 Kč Zobrazit
Rukavice vinylové Taoto, vel.L, 100 ks, bílé, nepudrované Velikost: L
289 Kč Cena za kus: 2,89 Kč Zobrazit
Rukavice vinylové Červinka, vel.S, 100 ks, bílé, nepudrované Velikost: M
199 Kč Cena za kus: 1,99 Kč Zobrazit
Rukavice nitrilové Ansell EDGE 300ks, modrá, nepudrované Velikost: M
1 197 Kč Cena za kus: 3,99 Kč Zobrazit
Rukavice nitrilové Canis Stern, Vel.XL, 100ks, modrá, nepudrované Velikost: XL
399 Kč Cena za kus: 3,99 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Rukavice

Mohou posloužit při práci na zahradě, ale také v dílně. Vyplatí se, když si pořídíme větší balení, zvláště tehdy, pokud je před námi hodně práce. Jde o dostatečně spolehlivou ochranu pro různé činnosti, právě proto je využívá nemocniční personál od lékařů po sestry. Odlišují se hlavně materiálem, z nějž jsou vyrobené. Vybírat si také můžete mezi variantami s pudrem a bez pudru, přičemž první z variant je nevhodná pro nemocnice, ale snadněji se navleče třeba na propocené ruce. Využijete je tedy při různých pracovních činnostech.

Jednorázové rukavice mají široké spektrum využití

Klasický ochranný prostředek pro 21. století, i tak se mohou v krátkosti představit gumové rukavice. Zaručují maximální hygienu, ale také snadnější manipulaci s různými předměty. Čistící prostředky nebudou působit na citlivé dlaně a vysušovat je, stačí vlastně jedno jediné – mít před úklidem připravené jednorázové rukavice. Vybírat si můžete i z řady různých velikostí, podobně jako u oblečení. S, M, L nebo XL, záleží na velikosti dlaní, věku, pohlaví a dalších kritériích, vhodná varianta je na dnešním trhu připravená prakticky úplně pro každého.

Hodí se nejen pro prostředí, kde je prach

Dílna nebo hodně prašné prostředí, i tam se bezesporu hodí rukavice jednorázové, díky nimž půjde vaše práce mnohem lépe. Nejčastějším materiálem, jenž se pro podobné produkty využívá, je latex, ale počítat lze pochopitelně také s vinylem a nitrilem. Nabídnou však v každém případě velkou mechanickou odolnost a elasticitu, nevadí jim chlad a využívat se mohou díky zdravotní nezávadnosti také v potravinářském průmyslu. Jistě také znáte jednorázové vyšetřovací rukavice, nacházející se jako základní inventář prakticky v každé lékařské ordinaci. Vybírat si můžete i z různých barevných provedení, nikde není psáno, že musí být tyto ochranné pomůcky bílé, resp. bezbarvé. Klasické pracovní rukavice jsou na trhu často i v černém provedení.

Latexové rukavice pomohou nejen v domácnostech

Úklid, klidně i ten generální, pomohou lépe zvládnout latexové rukavice. Možná infekce, špína nebo také cokoliv jiného, co nechcete mít přímo na dlaních, pomůže právě latexová rukavice výborně absorbovat. Pak už stačí jen tuto ochrannou pomůcku vyhodit do patřičného odpadního materiálu v souladu s doporučením výrobce.

Jednorázové rukavice najdou mnoho uplatnění

Nitrilové rukavice jsou zase vhodné pro nemocnice a vyšetřovny lékařských odborníků. Umožní totiž výbornou pohyblivost ruky a současně i komfort při delším nošení. Bez pudru a často i ve světle modré barvě, jak jistě známe všichni důvěrně z různých ordinací. Váží doslova jen pár gramů, jinak řečeno, jsou lehké jako pírko, a i právě proto jim dávají zdravotníci přednost před jinými modely na trhu. V kombinaci s kvalitní dezinfekcí pak zabrání přenosu mnoha nebezpečných elementů.