RukaviceRukavice
  • Rukavice
Gumové rukavice Mapa Vital 124, žluté, Vel. 7/8/9/10, 1pár Rozměr: 7
Mapa Professionnel Solo 992 latexové rukavice 100 ks
229 Kč Cena za kus: 2,29 Kč Zobrazit
Rukavice nitrilové Sempercare Velvet, vel. S, 200ks, modrá, nepudrované Rozměr: S
798 Kč Cena za kus: 3,99 Kč Zobrazit
Aero Exalex NP Latexové 100 ks Velikost: XL
329 Kč Cena za kus: 3,29 Kč Zobrazit
Rukavice nitrilové medaSEPT, vel. XL, 100ks, černá, nepudrované Velikost: L
329 Kč Cena za kus: 3,29 Kč Zobrazit
Rukavice vitrilové FINO, vel. L, 80ks, fialová, nepudrované Velikost: M
279 Kč Cena za kus: 3,49 Kč Zobrazit
Rukavice povrstvené Prime Source WU805, Vel.10, černé, 1 pár Rozměr: 6
Rukavice nitrilové easyCARE vel.L , 100ks, modrá, nepudrované Velikost: M
369 Kč Cena za kus: 3,69 Kč Zobrazit
Rukavice nitrilové Valeria Vel. M,100ks, modrá, nepudrované
399 Kč Cena za kus: 3,99 Kč Zobrazit
Rukavice latexové 7M, vel. XL, 50 ks, krémová, nepudrované Velikost: M
159 Kč Cena za kus: 3,18 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Rukavice

Mohou posloužit při práci na zahradě, ale také v dílně. Vyplatí se, když si pořídíme větší balení, zvláště tehdy, pokud je před námi hodně práce. Jde o dostatečně spolehlivou ochranu pro různé činnosti, právě proto je využívá nemocniční personál od lékařů po sestry. Odlišují se hlavně materiálem, z nějž jsou vyrobené. Vybírat si také můžete mezi variantami s pudrem a bez pudru, přičemž první z variant je nevhodná pro nemocnice, ale snadněji se navleče třeba na propocené ruce. Využijete je tedy při různých pracovních činnostech.

Jednorázové rukavice mají široké spektrum využití

Klasický ochranný prostředek pro 21. století, i tak se mohou v krátkosti představit gumové rukavice. Zaručují maximální hygienu, ale také snadnější manipulaci s různými předměty. Čistící prostředky nebudou působit na citlivé dlaně a vysušovat je, stačí vlastně jedno jediné – mít před úklidem připravené jednorázové rukavice. Vybírat si můžete i z řady různých velikostí, podobně jako u oblečení. S, M, L nebo XL, záleží na velikosti dlaní, věku, pohlaví a dalších kritériích, vhodná varianta je na dnešním trhu připravená prakticky úplně pro každého.

Hodí se nejen pro prostředí, kde je prach

Dílna nebo hodně prašné prostředí, i tam se bezesporu hodí rukavice jednorázové, díky nimž půjde vaše práce mnohem lépe. Nejčastějším materiálem, jenž se pro podobné produkty využívá, je latex, ale počítat lze pochopitelně také s vinylem a nitrilem. Nabídnou však v každém případě velkou mechanickou odolnost a elasticitu, nevadí jim chlad a využívat se mohou díky zdravotní nezávadnosti také v potravinářském průmyslu. Jistě také znáte jednorázové vyšetřovací rukavice, nacházející se jako základní inventář prakticky v každé lékařské ordinaci. Vybírat si můžete i z různých barevných provedení, nikde není psáno, že musí být tyto ochranné pomůcky bílé, resp. bezbarvé. Klasické pracovní rukavice jsou na trhu často i v černém provedení.

Latexové rukavice pomohou nejen v domácnostech

Úklid, klidně i ten generální, pomohou lépe zvládnout latexové rukavice. Možná infekce, špína nebo také cokoliv jiného, co nechcete mít přímo na dlaních, pomůže právě latexová rukavice výborně absorbovat. Pak už stačí jen tuto ochrannou pomůcku vyhodit do patřičného odpadního materiálu v souladu s doporučením výrobce.

Jednorázové rukavice najdou mnoho uplatnění

Nitrilové rukavice jsou zase vhodné pro nemocnice a vyšetřovny lékařských odborníků. Umožní totiž výbornou pohyblivost ruky a současně i komfort při delším nošení. Bez pudru a často i ve světle modré barvě, jak jistě známe všichni důvěrně z různých ordinací. Váží doslova jen pár gramů, jinak řečeno, jsou lehké jako pírko, a i právě proto jim dávají zdravotníci přednost před jinými modely na trhu. V kombinaci s kvalitní dezinfekcí pak zabrání přenosu mnoha nebezpečných elementů.