Doplňky stravyDoplňky stravy
  • BreastExtra
Breast Extra Balíček Standard - 90 kapslí
1 050 Kč Cena za kus: 11,67 Kč Zobrazit
Breast Extra Balíček Basic - 30 kapslí
390 Kč Cena za kus: 13,00 Kč Zobrazit
Breast Extra Balíček Basic plus - 60 kapslí
740 Kč Cena za kus: 12,33 Kč Zobrazit
Breast Extra Balíček Standard plus - 120 kapslí
1 300 Kč Cena za kus: 10,83 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Doplňky stravy

Na dnešním trhu jich je opravdu hodně, sortiment v lékárnách a v e-shopech se za poslední roky podstatně rozšířil. Doplňky stravy se nabízí ve formě kapslí, ale i ve vodě rozpustných tablet a doslova se dá říci, že hrají všemi barvami. Jak už název napovídá, mají za cíl obohatit a doplnit jídelníček. Tu porcí vitamínů nebo minerálů, jindy látkami, které mohou prospět játrům, kloubům či močovým cestám. Nelze je však samozřejmě dávat do jedné roviny s léky předepsanými v ordinacích. Mohou být jen jednou z mnoha cest, které vám pomohou k lepšímu pocitu – ale pozor, jak už název napovídá, jen doplňují stravu, mohou zlepšit příjem vitamínů a jiných prospěšných látek, avšak rozhodně neléčí nemoci!

Doplňky stravy mají skutečně mnoho podob

Spalovač tuků, kloubní výživa, preparát s vitamínem C pro zimní měsíce. Pro mnoho lidí, kteří pravidelně užívají doplňky stravy, je důležitá hlavně prevence. Užívají je také sportovní nadšenci, ale i ti, jejichž cílem je zlepšit trávení, posílit klouby, získat energii pro celé tělo. Zlepšit imunitu před obdobím, kdy běžně ke slovu přicházejí nachlazení a chřipky. Posílit paměť, klidněji usínat, to vše jsou mety, které provází různorodé doplňky stravy. Výživa na vlasy, ale i kloubní výživa, větší lesk a dobrý pocit, přesně o to zde kráčí.

Doplňky stravy versus snaha zhubnout

Jistě víte, že hubnutí je během na dlouhou trať. Doplňky stravy mohou být dobrou motivací vedoucí k úspěchu, ale rozhodně ne jedinou – důležitá je vytrvalost, sebeovládání, ale také patřičná změna jídelníčku. Nic nejde přes noc a zázračné pilulky neexistují. Hledáte také nějaký vhodný doplněk stravy, který by posloužil k tomuto účelu? Poradíme, přineseme srovnání, dodáme potřebné údaje. Rozhodnutí pak už bude jen na vás. Nakonec, variant je napříč naším trhem opravdu hodně.

Přírodní složení aneb doplňky stravy

Imunita, hubnutí, krevní oběh, paměť, psychika, vlasy a nehty. To je jen krátký výčet členů velmi široké rodiny, která zahrnuje doplňky stravy, které si můžeme v ČR zakoupit. Výhodou je přírodní složení, různé doplňky obsahují bylinné extrakty nebo produkty práce pilných včel. Co nejméně chemie, to je přeci dnešním heslem! Ginkgo biloba, ale také šípek nebo rakytník, podob může být opravdu mnoho. Listy, kořeny nebo stonky bylinek, jistě jste se už alespoň jednou v lékárenském sortimentu setkali se vším. A jaké typy těchto doplňků známe? Podle čeho se rozlišuje jejich forma?

  • Doplňky stravy v tekutém stavu. Tinktura nebo sirup, obvykle jsou ve hře známé bylinky.
  • Kapsle ze želatiny obsahující prášek, gel apod. s účinnou látkou. Spolknout a zapít vodou.
  • Lisované tabletky. Mohou být šumivé, tedy rozpustné ve vodě nebo určené k polykání.

Doplňky stravy často obsahují velmi cenné látky

Například o koenzymu Q10, kyselině hyaluronové, MSM a kolagenu, ale také omega-3 mastných kyselinách se už jistě napsalo hodně a obvykle jde o samou chválu. Není divu, tyto prospěšné látky mohou být dobrou prevencí do budoucna, ať už máte potíže s klouby a pohybovým aparátem nebo se cítíte jednoduše unavení a máte za to, že by vám prospěla alespoň malá detoxikace organismu. Doplňky stravy mohou obsahovat výtažky z bylinek, ovoce, zeleniny, ale například i brusinek, kotvičníku a zázvoru. Nemají za cíl sloužit jako náhražka pestré stravy a jejich úkolem není léčba různých nemocí. Jistě však platí, že s doplňky pro lepší imunitu nebo s porcí vitamínů nic nezkazíte.

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem BreastExtra?