Doplňky stravyDoplňky stravy
  • ChiaShake
Chia Shake Fat Burner 120 kapslí
499 Kč Cena za kus: 4,16 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Chia Shake

Chia semínka patří k nutričním pokladům, proto Chia Shake dieta znamená pro organismus velký přínos. Spojuje totiž stravování s nízkým podílem sacharidů, které je zdravé, s doplňováním vlákniny, vitamínů, minerálů, stopových prvků. Tato kombinace je pro lidské tělo blahodárná.

Chia Shake dieta vám dodá živiny

Z Mexika a Jižní Ameriky pochází semena Šalvěje hispánské, tedy chia semínka. Mají želatinový povrch a ve vodě nabydou a s nimi svázaná keto dieta umožňuje shazovat kilogramy. Přitom ketonová dieta rozhodně neznamená, že byste si nemohli dovolit i chutná jídla, například proteinové palačinky, Chia pudinky s lesními plody, Dietní čokoládovou kaši. Chia Shake dieta doplní stravování o semínka, která obsahují také velké množství bílkovin, proto s nimi keto dieta výborně ladí. Zároveň v nich najdete i hodně zdravých nenasycených omega-3 mastných kyselin, dále hořčíku, který pomáhá nervové soustavě nebo vápníku podporujícím růst kostí. Je proto jasné, že ketonová dieta ve variantě Chia Shake dodá vašemu organismu patřičnou porci živin.

U Chiashake stravy se naučíte i jíst pravidelně

Pouhých 40 gramů sacharidů denně, to je Chia Shake dieta, její základ. Díky ní nastává už pro 2-3 dnech ketóza, tedy stav, kdy organismus začne z nedostatku sacharidů čerpat palivo pro fungování organismu z tuků. Ty přeměňuje na ketony a z nich dostává energii mozek i svalstvo. Zároveň ketonová dieta podporuje pravidelné dodržování pitného režimu i stravování pětkrát denně. To je nesmírně důležité, keto dieta vás zároveň učí správným životním zásadám. Přitom Chia Shake produkty jsou opravdu dobré, tato ketonová dieta vám umožní ochutnat třeba pudinky s čokoládovou či banánovou příchutí, ale se správným nutričním složením. Proto můžete hřešit, ale zdravě, keto dieta tohle vůbec nevylučuje, právě naopak.

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem ChiaShake?