Dr.Protect D-Vitamín 2000IU tobolky 60 kps
DrProtect
279 Kč Cena za kus: 4,65 Kč

Vitamín D je pro zdraví nesmírně důležitý. A to nejen pro imunitní systém a strukturu kostí či svalů.

"Sluneční vitamín" Vitamin D3 tělo získává z ryb a vytváří si ho zejména po vystavení se slunci a tak během zimního období může klesnout jeho hladina v krvi až o 50%! Schopnost organismu vyrábět si ho však klesá i s rostoucím věkem.

Nejdůležitější a klíčovým úkolem vitamínu D je udržovat správnou hladinu vápníku a fosforu v krvi, která je nezbytná pro správný vývoj, růst a udržení zdravých kostí a zubů a svalů. Podporuje imunitní systém.

Produkt obsahuje až 2000 Vitaminu D3, což představuje až 1000% DDD a 150 mg vápníku pro lepší účinnost a využitelnost v organismu.

Jednotka I.U. (Z anglického International Unit) je mezinárodní jednotka pro vyjádření množství vitaminů rozpustných v tucích. Jednotka 1 I.U. vyjadřuje pro každý vitamín jinou jednotku hmotnosti. (Například pro vitamin A je 1 I.U. = 0,3 mikrogramů a pro vitamin D 1 I.U. = 0,025 mikrogramů). V případě Dr.Protect D-Vitamin je to až 50μg vitaminu D v jedné tobolky.

Vápník:

  • je potřebný k udržení zdravých kostí, zubů,
  • přispívá k normálnímu fungování svalů a trávicích enzymů,
  • k normální srážlivosti krve,
  • ke správné metabolismu pro tvorbu energie,
  • ke správné neurotransmisi,
  • podílí na procesu dělení a specializace buněk.

DOPLNĚK STRAVY

OBSAH: 60 kps / 44 g

Dávkování: 1 kapsle. Zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky doplňku. Vyrobeno v GMP zařízení, kde se zpracovává mléko, syrovátka, sója, vejce, arašídy. Skladujte do 25 ° C, na suchém místě, chraňte před přímým slunečním světlem, mimo dosah malých dětí.

Odsouhlaseno Úřadem veřejného zdravotnictví SR.

Výrobek s certifikátem GMP, Premium Quality a HACCP:

ikony

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect D-Vitamín 2000IU tobolky 60 kps výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect D-Vitamín 2000IU tobolky 60 kps?