Pití kávy patří ke každodennímu rituálu, k chvilkám pohody a uvolnění. Pít, či nepít kávu? Je to otázka! Názory se sice různí, ale převažují ty, které kávě připisují pozitivní účinky na naše zdraví. Vyzkoušejte naši NOVINKU:

Dr.Protect kávovinový Ajurvédský nápoj Arjuna 100g je rozpustný cereální kávovinový nápoj bez kofeinu, vyrobený z kvalitních surovin - z ječmene, žita a čakankys přirozeným obsahem inulinu (min. 35%). Je výbornou náhradou kávy, skvěle chutná a pro své účinky je vhodný pro dlouhodobou konzumaci. Za svůj přínos pro organismus vděčí čekance a extraktu z bylin vysoce ceněných tradiční ájurvédské medicínou -ARJUNA.

Ajurvédský nápoj na podporu srdeční činnosti!

ARJUNA (Terminalia arjuna):

  • podporuje srdeční činnost,
  • podporuje činnost jater,
  • podporuje chuť k jídlu.

Terminalia Arjuna se používá v Indii více než 3000 let, a to především jako na srdce. Indický lékař Vagbhata byl označen jako první, kdo tuto rastlinu- kůru stromu Arjuna s úspěchem použil při srdečních onemocněních v sedmém století nl. Vědecké výzkumy Terminalia Arjun začali roku 1930 a potvrzují to, co lékař Vagbhata věděl před 1300 lety. Lidé v místních kulturních oblastech používají pravidelné kura z Arjun při problémech se srdcem a cévami (kardiovaskulární problémy), včetně srdečních potíže souvisejícími s anginou pectoris, bolesti na hrudníku, silnou palpitací, vysokým krevním tlakem.

ČEKANKA obecná (Cichorium intybus):

  • napomáhá při regulaci hmotnosti
  • příznivě působí na činnost jater
  • podporuje zdraví kostí a kloubů
  • příznivě působí na činnost srdce a normální hladinu cukru v krvi
  • podporuje trávení a napomáhá udržovat pravidelné vyprazdňování
  • podporuje vylučování moči

Složení: sušený extrakt z praženého ječmene, pražené žita a pražené čekanky, extrakt z rostliny Terminalia arjuna (3 g). 1 g extraktu je vyroben z 10 g rostliny.

Způsob přípravy: 1-2 kávové lžičky směsi nasypeme do šálku a zalijeme horkou, nikoli vařící vodou.

Dávkování: 1 šálek maximálně 4x za den

Obsah balení: 100 g
Vyrobeno v EU.
Skladovat v suchu při teplotě do 25 ˚C, mimo dosah malých dětí. Výrobek obsahuje lepek.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect kávovinový Ajurvédsky nápoj Arjuna 100g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect kávovinový Ajurvédsky nápoj Arjuna 100g?