Dr.Protect kávovinový nápoj s houbou Cordyceps 100g je rozpustný cereální kávovinový nápoj bez kofeinu, vyrobený z kvalitních surovin - z ječmene, žita a čekanky s přirozeným obsahem inulinu (min. 35%). Je výbornou náhradou kávy, skvěle chutná a pro své účinky je vhodný pro dlouhodobou konzumaci. Za svůj přínos pro organismus vděčí čekance a houbám.

Čekanka podporuje trávení, činnost jater, srdeční činnost a působí také na snížení váhy a regulaci hladiny krevního cukru. Cordyceps sinensis je houba, která je v Číně známá pro své účinky jako například Ženšen a je vysoce ceněna tradiční čínskou medicínou. Již před mnoha staletími Číňané považovali Cordyceps za talisman a boží zázrak.

Čekanka:

  • podporuje trávení
  • příznivě působí na činnost jater
  • podporuje zdraví kostí a kloubů
  • příznivě působí na činnost srdce a hladinu cukru v krvi
  • podporuje snižování váhy.

Složení: sušený extrakt z praženého ječmene, pražené žita a pražené čekanky, houba Cordyceps sinensis 5%.

Způsob přípravy: 1-2 kávové lžičky směsi nasypeme do šálku a zalijeme horkou, nikoli vařící vodou.

Dávkování: 1 šálek maximálně 4x za den.

Obsah: 100 g (40 šálků).

Vyrobeno v EU.
Skladovat v suchu při teplotě do 25 ˚C, mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect kávovinový nápoj s hubou Cordyceps 100g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect kávovinový nápoj s hubou Cordyceps 100g?