Dr.Protect Kurkuma tobolky 30 kps
DrProtect
279 Kč Cena za kus: 9,30 Kč

Kurkuma se získává z oddenku kurkumovník dlouhého - (Curcuma longa) patřícího do čeledi zázvorovitých - Zingiberaceae. Obsahuje polyfenol kurkumin.

Kurkumin jakož i jiné flavonoidy je silný antioxidant. To znamená, že působí proti volným radikálům, které mají za vinu předčasné stárnutí a oslabení organismu, má schopnost vychytávat volné radikály, poškozující zdravé buňky, podporují vznik mutací a změnu na zhoubné buňky. V tomto směru je dokonce účinnější než vitaminy C a E.

Kurkuma podporuje:

  • trávení a činnost jater
  • zejména trávení tuků (lipidů)
  • normální činnost kardiovaskulárního systému
  • normální hladinu cholesterolu
  • přispívá k normální funkci imunitního systému jako antioxidant
  • normální činnost nervové soustavy
  • normální činnost dýchacího systému normální stav kloubů, kostí a pokožky.


Bohužel současná legislativa Evropské unie nám nedovoluje uvádět mnohé další významné účinky kurkumy na lidský organismus. Informace jsou však snadno dostupné v knihách, časopisech a na důvěryhodných stránkách na internetu. Prosíme informujte se v zájmu Vašeho zdraví.

Dávkování: 1 kapsle po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutin.

Obsah: 30 kps / 12 g.

Země původu: Maďarsko

Doplněk stravy je odsouhlasen Úřadem veřejného zdravotnictví SR.

Upozornění: Doporučená denní dávka by neměla přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 12 let, těhotné, kojící ženy a osoby s poruchou srážlivosti krve.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect Kurkuma tobolky 30 kps výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect Kurkuma tobolky 30 kps?