Dr.Protect Makový Olej tobolky 30 kps
DrProtect
279 Kč Cena za kus: 9,30 Kč

Produkt obsahuje za studena lisovaný makový olej, který je bohatým zdrojem vápníku, železa a dalších minerálů (hořčík, draslík, fosfor, sodík, zinek, selen, měď, mangan), vitamínů (vitamin E, vitamin C, vitaminy B1, B2, B3 , B5, B6) nasycené, mononenasycené i vícenásobné nenasycené kyseliny (omega-3).

Jednotlivé složky jsou nápomocné k normálnímu fungování nervového systému a psychiky, napomůže v boji s únavou a stresem.

Makový olej má relaxační účinek, přispívá k usínání a normální funkci dýchacího systému, je předurčen k využití v péči o kůži, vlasy a nehty.

Potřebujete doplnit vápník? Zapomeňte na mléko, dejte si mák!

Mák setý je poměrně kontroverzní rostlina. V některých zemích je jeho pěstování dokonce zakázané kvůli značnému obsahu opia, které se v něm nachází. Na druhé straně je však mák nejvýznamnějším potravinovým zdrojem vápníku. Obsahuje ho totiž až 12 krát více než mléčné zdroje. Podle nejnovějších výzkumů je využitelnost vápníku z rostlinných zdrojů mnohem vyšší než z mléka a mléčných výrobků, ve kterých je vápník vázán na kasein. Pravidelná konzumace máku může proto významně přispět k prevenci osteoporózy - onemocnění z nedostatku vápníku, které ve vyspělých zemích nabývá charakter epidemie. Mnozí lidé také uvítají zklidňující účinky máku a jeho příznivý vliv na zdravotní stav vlasů, nehtů a zubů. Obsahuje i velké množství železa: 100 g máku obsahuje až 122% jeho doporučené denní dávky. Je proto více než vhodný pro ženy všech věkových kategorií.

Bohužel současná legislativa Evropské unie nám nedovoluje uvádět mnohé další významné účinky makového oleje. Informace jsou však snadno dostupné v knihách, časopisech a na důvěryhodných stránkách na internetu. Prosíme informujte se v zájmu Vašeho zdraví.

Dávkování: Doporučená denní dávka: 1 kapsle před jídlem

Obsah balení: 30 kps / 15 g.

Země původu: Maďarsko

Doplněk stravy je odsouhlasen Úřadem veřejného zdravotnictví SR.

Upozornění: Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka by neměla přesáhnout. Nevhodný pro osoby citlivé na včelí produkty. Výrobek není určen dětem do 3 let.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect Makový Olej tobolky 30 kps výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect Makový Olej tobolky 30 kps?