Dr.Protect MultiMen tablety 60 tablet
DrProtect
334 Kč Cena za kus: 5,57 Kč

Dr.Protect MultiMen obsahuje v 1 tabletě množství antioxidantů a

  • 14 vitamínů (vitamin C, A, E, D3, B1, B2, B3, B5, B6, B12, kyselina listová, biotin, inositol)
  • 10 minerálních látek (Vápník, hořčík, zinek, křemík, selen, jód, bór, měď, mangan, chrom)
  • 7 rostlinných extraktů (zelený čaj, spirulina, brusinka, mladá pšenice, lykopen, lutein, bioflavonoidy)
  • 4 aminokyseliny (L-Glutamin, Dl-Methionin, L-Arginin, L-Karnitin)

 

Vitamin C: přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, ke snížení vyčerpání a únavy, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové a psychické soustavy, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.
Vápník: je nutný pro udržení zdravých kostí, zubů, přispívá k normálnímu fungování svalů a trávicích enzymů, k normální srážlivosti krve, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, ke správné neurotransmisi a hraje roli v procesu dělení a specializace buněk.
Hořčík: přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, k normální psychické a nervového systému, k udržení zdravých kostí, zubů, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, k normální syntéze bílkovin a podílí na procesu dělení buněk
Měď: přispívá ke zdravé pigmentaci vlasů a pokožky, ke správnému fungování imunitního systému, ke správnému přenosu železa v těle, k udržení zdravých pojivových tkání, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, k správnému fungování nervového systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Zinek: přispívá k udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů, pokožky, dobrého zraku, ke správnému fungování imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k plodnosti a správné reprodukční funkci, k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, k normálnímu metabolismu vitaminu a, sacharidů, mastných kyselin, makronutrientů, ke správné kognitivní funkci, ke správné syntéze DNA, ke správné syntéze bílkovin a podílí na procesu dělení buněk
Selen: přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a chrání buňky před oxidačním stresem, podporuje imunitu a správné fungování štítné žlázy.
Křemík: je nezbytnou součástí pojivových tkání, kůže a vlasů, kostí, pomáhá udržovat zdravé a silné
Bór: pomáhá udržovat pružnost a pohyblivost kloubů, je důležitý pro normální struktury kostí, podporuje fungování mozku a podporuje zdravou funkci štítné žlázy.
Jód: přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a k jejímu správnému fungování, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, k správnému fungování nervového systému, k udržení zdravé pokožky,
Chrom: přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
Mangan: ke správné metabolismu pro tvorbu energie, ke zdržení zdravých kostí a tvorbě pojivové tkáně, k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Vitamín B1 (Thiamin): přispívá ke správnému fungování nervového systému a psychiky, ke správné funkci srdce a k správné metabolismu pro tvorbu energie.
Vitamin B2 (riboflavin): přispívá k správné metabolismu pro tvorbu energie, k správnému fungování nervového systému, k zachování zdravých sliznic, pokožky a červených krvinek, přispívá k dobrému zraku a normálnímu metabolismu železa, ke snížení vyčerpání a únavy
Vitamín B3 (niacin): přispívá k správné metabolismu pro tvorbu energie, k správnému fungování nervového systému a psychiky, k zachování zdravých sliznic a pokožky, ke snížení vyčerpání a únavy.
Vitamín B5: Kyselina pantothenová: přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, ke zdravé duševní výkonnosti, ke správné metabolismu pro tvorbu energie.
Vitamin B6: přispívá k normální tvorbě červených krvinek, syntéze cysteinu a homocysteinu, k přeměně bílkovin a glykogenu, ke správné funkci psychiky, nervového a imunitního systému, ke snížení vyčerpání a únavy a k regulaci hormonální činnosti.
Biotin-Vitamin B7: přispívá k udržení zdravých vlasů, zdravých sliznic i pokožky, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, ke správnému fungování psychiky a nervového systému, k normálnímu metabolismu makroživin.
Vitamín B9-Kyselina listová-Folát: přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, ke správné syntéze aminokyselin, ke správné tvorbě krve a homocysteinu, ke správné funkci psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy, k udržení zdravých kostí.
Cholin-Vitamin B11: přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu a lipidů, k udržení normální funkce jater.
Vitamin B12: přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, ke správné tvorbě červených krvinek, k správemu fungování imunitního a nervového systému a psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy.
Vitamin A: přispívá k normálnímu metabolismu železa, k zachování zdravých sliznic, pokožky, k dobrému zraku a imunity.
Vitamin D: přispívá k normální hladině vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí, svalů, zubů, ke správnému fungování imunity.
Vitamin E: přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Spirulina: přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, pomáhá kontrolovat váhu snížením pocitu hladu / zvýšením pocitu sytosti, podporuje obranyschopnost organismu - imunitní systém, pomáhá při únavě, podporovat zvýšení vitality / energie, podporuje normální hladinu cukru v krvi a působí jako antioxidant - pomáhá tak chránit buňky před negativním působením volných radikálů
Účinky Zeleného čaje jsou pro lidské tělo nevyčíslitelné: má stimulující účinky, přispívá k posílení těla vůči fyzické i psychické únavě, podporuje srdce, kardiovaskulární systém, pomáhá udržovat pružnost cév a normální hladinu cholesterolu v krvi, má antioxidační schopnost-ochraňuje tkáně a buňky před oxidačním poškozením, podporuje imunitu, je prospěšný v péči o pokožku, ústní dutinu, střeva, prostatu či kontrolu hmotnosti.
Brusinka: podporuje funkci močového a imunitního systému, napomáhá udržovat zdravé srdce a cévy.
Lykopen: má antioxidační schopnost, chrání buňky před oxidačním poškozením - podporuje imunitu, zdraví očí, pokožky a kardiovaskulárního systému.
Lutein: má antioxidační schopnost, chrání buňky před oxidačním poškozením - podporuje imunitu, zdraví pokožky a očí.
Bioflavonoidy: jsou sloučeniny, podílející se na vstřebatelnosti a využítí vitaminu C v organismu a řadí k nejúčinnějším antioxidantům rostlinné říše. V citrusovém ovoci je největší koncentrace bioflavonoidů. Bioflavonoidy působí s vitaminem C synergicky a je proto vhodné je podávat současně s ním.
Glutamin: je nejvíce rozšířenější aminokyselinou ve svalech, podporuje nárůst a regeneraci svalové hmoty, fyzickou námahou / cvičením je jeho hladina odbourávána. Zvyšuje hladinu růstového hormonu, podporuje správné fungování svalových buněk a imunitního systému.
L-karnitin: je jeden z nejúčinnějších přírodních spalovačů tuku, zvyšuje sportovní výkon, zlepšuje regeneraci svalů po cvičení, zátěži, zmírňuje únavu organismu, podporuje plodnost.

Balení:
60 tablet

Užívání:
Užívejte 2 tablety denně s dostatečným množstvím vody.

Složení:
(1 tableta obsahuje):
Acetát vitamínu A 7,69 mg, Kyselina askorbová 95% 174,57mg., Dl-alfa-tokoferylacetát 50% 100 mg, Cholekalciferol 1 mg, Thiamin mononitrát 30,84 mg, Riboflavin 20mg, Niacinamid 25 mg, D-vápenatý pantotenát 27 , 29 mg, Pyridoxin hydrochlorid 15,19 mg. Kyanokobalamin 1% 2,5 mg, Kyselina pteroylmonoglutámová 0,2 mg, uhličitan vápenatý 95% 279,59mg. Oxid hořečnatý 89,07 mg, oxid zinečnatý 15,63 mg, Síran manganatý 3,08mg, oxid křemičitý 4,29 mg, Chlorid chromitý hexahydrát 0,31 mg, selenomethionin (5 000 ppm) 10 mg, Jodid draselný 0,1 mg , L-glutamin 30 mg, L-methionin 5 mg, L-arginin 5 mg, L-karnitin tartarát 5 mg, Cholin bitartrát 12,3 mg, Inositol 15mg, Extrakt z listů zeleného čaje (100% list), Polyfenoly 4, 5 mg, Pšeničná tráva (100% celá bylina), Brusinkový prášek (100% ovoce) 20mg, Brusinkový prášek 20mg, Lykopen 9,5 mg, Lutein (100% květ) (5%) 9,5mg, Lutein 475 mikrogramů, Citrus aurantium (100% ovoce) (30: 1) 12,5 mg
Citrusové bioflavonoidy 5mg.

Aktivní látky:
Vitamín A 750 mikrogramů (2500), vitamin C 165,84mg), vitamin E 33,5 mg (50 IU), vitamin D 2,5 mikrogramů (100 IU), Vitamin B1 25mg, Vitamín B2 20mg, vitamin B3 25mg, vitamin B5 25mg, Vitamin B6 12,5 mg, Vitamin B12 25 mikrogramů, Kyselina listová 200 mikrogramů, Vápník 106,24mg, Hořčík 53,44mg, Zinek 12,5 mg, Mangan 1mg, Oxid křemičitý 2 mg, Chrom 60 mikrogramů, Selen 50 mikrogramů, jód 75 mikrogramů, L-glutamin 30 mg, L-methionin 5 mg, L-arginin 5 mg, L-karnitin tartarát 5 mg, Cholin 5,06mg, Inositol 15mg, Polyfenoly 4,5 mg, Brusinkový prášek 20mg, Lykopen 475 mikrogramů , Lutein 475 mikrogramů, Citrusové bioflavonoidy 5mg.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect MultiMen tablety 60 tablet výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect MultiMen tablety 60 tablet?