Dr.Protect Omega Fyto Komplex kapsuly 30 kps
DrProtect
259 Kč Cena za kus: 8,63 Kč

Přispívá:

 • k normálnímu trávení
 • ke kontrole tělesné hmotnosti
 • ke správnému fungování imunitního systému
 • k pohodě při menopauze
 • k normální funkci prsů a prostaty
 • mají příznivý vliv na normálu činnost kardiovaskulárního systému
 • k normálnímu stavu pokožky

Rakytníkový olej je mimořádně cenný a získávaný z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) (obsahují ho až 80%), ze semen (obsah asi 12%) a 8% je ho ve slupkách plodů. Pro své pozitivní účinky na lidské zdraví a vysoký obsah biologicky aktivních látek se Rakytník nazývá i rostlinou budoucnosti. Jeho stopy vedou kromě Asie, která je jeho domovem, až do starého Řecka. Odtud také pochází jeho název Hippophae (= Zářící kůň). Poetický název odrážel skutečnou realitu - Řekové totiž zpozorovali, že koně pasoucí se v oblasti, kde rakytník rostl, dobře prospívaly a jejich srst byla krásná a lesklá. Všestrannost rakytníku je až udivující, dá se totiž využít celý: plody, semena, květy, listy, kůra, větve i kořeny! V posledních letech se stále více odkrývá, jak důležité látky obsahuje tato rostlina - jde o mimořádně cenný přírodní zdroj širokého spektra vitamínů, minerálů a dalších látek s výrazně příznivým účinkem na lidský organismus. Nejdůležitější obsahové látky jsou: Vitamin C, E, K, P provitamin A, provitamin D, Omega -3 -6 -9 a Omega 7 mastné kyseliny, Kyselina listová, minerální soli (železo, bor, mangan).

Lanový olej je lisovaný za studena z lněných semínek (linum usitassimum) a obsahuje mnoho biologicky aktivních látek, hlavně nasycené, mononenasycené a vícenásobně nenasycené kyseliny - omega3 (DHA-kyselina dekozahexaénová a EPA-kyselina eikosapentaenová, vitamíny (B1, B2, C, E ), karoten, železo, zinek a lignany.

Lněný olej:

 • podporuje dobré trávení a funkci žaludku a střev
 • kontrolu tělesné hmotnosti
 • zdraví prostaty
 • pohodu v menopauze, zdraví prsů
 • podporuje relaxaci a duševní pohodu

Bohužel současná legislativa Evropské unie nám nedovoluje uvádět mnohé další významné účinky těchto cenných olejů. Informace jsou však snadno dostupné v knihách, časopisech a na důvěryhodných stránkách na internetu. Prosíme, informujte se v zájmu Vašeho zdraví.

Jedna kapsle obsahuje 250 mg EPA / DHA.

Dávkování: 1 kapsle před jídlem

Obsah balení: 30 KPS / 15 g

Země původu: Maďarsko

Doplněk stravy je odsouhlasen Úřadem veřejného zdravotnictví SR.

Upozornění: Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Nevhodný pro osoby citlivé na včelí produkty. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výrobek není určen dětem do 3 let. Skladujte do 25 ° C, na suchém, tmavém a chladném místě, mimo dosah dětí.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect Omega Fyto Komplex kapsuly 30 kps výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect Omega Fyto Komplex kapsuly 30 kps?