• kombinace bioflavonoidu s proteolytickým enzymem pro zdravý imunitní systém
  • quercetin pomáhá udržovat fyziologické hladiny histaminu potřebné pro zdravý imunitní systém
  • Bromelain je proteolytický enzym nacházející se v ananasových stoncích, také podporuje zdravou funkci imunitního systému
  • účinná formu zvýšení obranyschopnosti organizmu

V jakých rostlinách se nachází quercitin v přírodní formě?
Kvercetin se nachází ve velkém množství v borůvkách, červeném hrozně, rajčatech, třešních, plodech černé, v rybízu a jiné červené zelenině a ovoci.

 

Co je to Bromelain?
Bromelain Papain sestává z jedinečné kombinace dvou proteolytických enzymů získaných z ananasu a papáji. Bromelain a papain mají příznivé účinky na trávení, jakož i na správné trávení bílkovin. Bromelain může pomoci snížit bolest, zmírnit otoky a urychlit hojení poranění. Může posílit imunitní systém, snížit alergické reakce. Může mít silný protizánětlivý účinek, takže je také účinnou pomocí při artritidě. Enzym může pomoci rozložit protein nazývaný fibrin, který může také inhibovat krevní sraženiny - je dokázáno, že snižuje riziko srdečního infarktu a jiných vaskulárních chorob. Bromelain je také velmi silný antioxidant a svými vlastnostmi zvyšuje účinek quercetinu.

Jedna porce (2 tobolky) obsahuje: Quercetin (Quercetin dihydrate-Sophora Japonica) 500mg, Bromelain (Ananas comosus) (2500 GDU / g) 50mg

Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 kapsle před jídlem
Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect Quercetín + Bromelatin tobolky 60 kps výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect Quercetín + Bromelatin tobolky 60 kps?