Název "spirulina" pochází ze spirálovité charakteristiky této superpotraviny - tvoří spirálové šroubovité mikroskopické vlákna, které jsou menší, než dokáže lidské oko rozpoznat. Její zelená barva pochází z chlorofylu a modrá barva z exotického pigmentu -fykocyanín. Proslavila se poté, co byla úspěšně použita v NASA jako doplněk stravy pro astronauty na kosmických misích. Spirulina je také vynikající jako doplněk stravy pro sportovce. Má lehkou stravitelnost a vstřebávání.
Je bohatým zdrojem bílkovin, které jsou 5x lépe stravitelné než protein z masa či sóji. Obsah beta-karotenu je 10 x vyšší než v karotce. Železo v 10 g spiruliny je srovnatelné s obsahem železa v 450g špenátu.

Balení:
100 kapslí

Užívání:
Užívejte 2 kapsle denně s dostatečným množstvím vody.

Složení:
400 mg Spirulina platensis (prášek), Želatina 80 mg, Oxid titaničitý 1,92 mg, čištěná voda 14 mg. 1 kapsle obsahuje: 400 mg Spirulina platensis (prášek)

Proč užívat Spirulinu:

  • pomáhá kontrolovat tělesnou hmostnost snížením pocitu hladu / zvýšením pocitu sytosti
  • podporuje obranyschopnost organismu - imunitní systém
  • pomáhá při únavě
  • pomáhá podporovat zvýšení vitality / energie
  • podporuje normální hladinu cukru v krvi

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect Spirulina tobolky 100 kps výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect Spirulina tobolky 100 kps?