Rozpustný cereální kávovinový nápoj Dr.Protect se zelenou kávou a kardamomem. Vyroben z kvalitních surovin - z ječmene, žita a čekanky s přirozeným obsahem inulinu min. 35%.

Odborníci v diskusích často vedou spory o vlivu kávy na lidské zdraví. S naší Dr.Protect Zelená káva s kardamomem 100g nic nezkazíte. Zelená káva je lahodný a zdraví prospěšný nápoj vhodný i na dlouhodobou konzumaci.

Káva Arabica je známá po celém světě svou vynikající kvalitou, jemnou vůní a výjimečnou chutí. Pražením se však ztrácejí mnohé aktivní látky v kávě obsažené, zejména kyselina chlorogenová. Tím, že naše Zelená káva obsahuje extrakt z nepražených zrn, jsme zachovali vlastnosti jí aktivních složek až s 45% podílem kyseliny chlorogenové.

Čekanka:
- podporuje snižování váhy a kontrolu hmotnosti
- příznivě ovlivňuje kosti a klouby
- podporuje trávení
- příznivě působí na činnost jater
- příznivě působí na činnost srdce a cév

Kardamom:
- příznivý vliv na srdečně-cévní systém
- podporuje obranyschopnost organismu
- příznivě ovlivňuje nervový a dýchací systém
- podporuje trávení

Způsob přípravy: 1-2 kávové lžičky směsi nasypeme do šálku a zalijeme horkou, nikoli vařící vodou.

Dávkování: 1 šálek připravena podle návodu nejvíce 4x za den.

Složení: sušený extrakt z praženého ječmene, pražené žita a pražené čekanky, extrakt ze zelené kávy 3 g, (coffea arabica L. s obsahem kyseliny chlorogenové 45%), Kardamom.

Výrobek obsahuje lepek.

Produkt vhodný pro vegany a vegetariány.

Obsah balení: 100 g

Skladovat v suchu při teplotě do 25 ˚C, mimo dosah malých dětí.

Vyrobeno v EU.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Dr.Protect Zelená káva s kardamomem 100g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Dr.Protect Zelená káva s kardamomem 100g?