Doplňky stravyDoplňky stravy
  • eSlim
eSlim® 3 balení - 180 tablet
1 499 Kč Cena za kus: 8,33 Kč Zobrazit
eSlim® 7 balení - 420 tablet
3 299 Kč Cena za kus: 7,85 Kč Zobrazit
eSlim® 2 balení - 120 tablet
1 049 Kč Cena za kus: 8,74 Kč Zobrazit
eSlim® 1 balení - 60 tablet
529 Kč Cena za kus: 8,82 Kč Zobrazit
eSlim® 5 balení - 300 tablet
2 459 Kč Cena za kus: 8,20 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Dříve, než si dáte tuto zimu závazek zhubnout, přečtěte si těchto 7 ověřených tipů, jak na to

Bojíte se, že jste po Vánocích přibrala víc, než by bylo zdravé? Závazek zhubnout od si dává spoustu lidí, ale ne každý ví, jak na to. Čtěte dál, dozvíte se.

Pokud jste postavili na váhu a zhrozili se, následující řádky jsou určeny přesně pro vás. Většina lidí si totiž myslí, že chce-li zhubnout, postačí omezit množství potravin či jídel, případně nejíst ráno nebo večer. Jiní si zase myslí, že na hubnutí jim pomůže, budou-li každý den potit krev ve fitku. Co však funguje opravdu a účinně?

Pijte!

Na prvním místě při hubnutí není jídlo, ale pití. Tekutiny naše tělo nutně potřebuje prakticky pro všechny procesy, ale především pro metabolismus, čili látkovou přeměnu živin přijatých z potravin na energii. Pitný režim je v tomto ohledu alfa a omega.

Samozřejmě záleží na tom, co pijete. Omezit je třeba všechny slazené nápoje a limonády, stejně tak alkohol. Naopak čistá voda, případně voda s citrónem, melounem, kiwi nebo jinými druhy ovoce a zeleniny je prospěšná jak pro hubnutí, tak pro zdraví.

5 jídel denně

Pokud jde o stravování, zde je třeba vyvrátit hned několik nebezpečných mýtů. Vynechávat snídani vám zhubnutí nezajistí, navíc je i velmi zdraví škodlivé. Stejně tak vám nepomůže vynechání večeře, může to akorát tak zpomalit metabolismus.

Pro hubnutí je ideální přijmout během dne 5 jídel, tři hlavní a dvě doplňkové. Takový vzorec je pro metabolismus pozitivní, ale zároveň s ním ruku v ruce musí jít zmenšení jednotlivých porcí. V opačném případě totiž hrozí přejídání.

Pravidelnost stravování

Kromě změny počtu jídel a jednotlivých dávek je velmi důležité i to, aby bylo zachováno pravidelné stravování. Ať už se rozhodnete pro libovolný počet jídel, snažte se, abyste je konzumovali téměř vždy ve stejnou dobu.

To je důležité pro metabolismus, který se nastaví na neustálý příjem živin, jejich přeměnu na energii a spalování všech přijatých kalorií. Dojde tak k minimalizaci ukládání tukových zásob a zároveň k lepšímu odbourávání těch dříve uložených.

Vynechání rizikových potravin

Naše tělo by mělo přijímat komplexně všechny živiny, které existují, ať už se jedná o tuky, cukry nebo bílkoviny. Velmi důležité je však z jídelníčku vynechat nebo alespoň minimalizovat ty druhy, které jsou rizikové nejen pro hubnutí, ale také zdraví.

Jde hlavně o nadměrný příjem živočišných tuků, omezení příjmu jednoduchých cukrů, snížení konzumace soli a úplné vynechání polotovarů, konzervovaných potravin, těžkých a mastných jídel a také smažených jídel na nezdravém oleji.

Koření

Pomoci efektivnějšímu hubnutí mohou i koření, na které se v kuchyni zapomíná stále více. Chilli, pepř, kurkuma, oregano, máta nebo bazalka, to vše jsou ty druhy koření, které mají velmi pozitivní vliv na hubnutí.

Některé z nich „jen“ napomáhají lepšímu trávení či pravidelnému metabolismu, ale hlavně ty štiplavé druhy pomáhají termogennímu procesu a efektu. V jejich případě tak dochází k účinnějšímu spalování tukových zásob a snižování hmotnosti.

Pohyb

Všechny diety nebo programy na hubnutí, které zapomínají na pohyb, se vás snaží nalákat falešnou představou a chtějí vás vodit za nos. Pravda je taková, že bez pohybu je jakékoli efektivní hubnutí téměř nemožné.

Neznamená to ovšem samozřejmě, že máte od rána do večera šlapat na rotopedu nebo trhnout rekord se švihadlem. Právě naopak, pohyb by měl být do nejpravidelnější, dlouhodobý a co nejvíce přirozený. Ideální je chůze v kombinaci s během.

eSlim® jako přírodní pomocník

Posledním tipem, jak podpořit efektivní hubnutí po Vánocích nebo obecně přes zimu, je využití některých přírodních látek. Ty nejlepší a nejúčinnější naleznete koncentrované na jednom místě a to díky tabletkám eSlim®.

Jedná se o značku volně dostupného přípravku, který podporuje metabolismus, spalování tuků a snížení chuti k jídlu. Chtěli byste o něm vědět něco víc? Zkuste přímo oficiální web www.eslim.cz, kde se dozvíte vše potřebné a umíte si tabletky i zakoupit. Momentálně lze objednat is doručením zdarma přes Zásilkovnu.

PR sdělení společnosti Pharmatico CE s. r. o., eslim je doplněk stravy

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem eSlim?