Zelený čaj je populárním nápojem s povzbuzujícími účinky pro celý svět. Balíček Japan Style obsahuje tradiční verze čajů Hojicha, Kukicha, Sencha, Genmaicha a Matcha. Výběrové čaje se liší způsobem zpracování a přípravy. Balíček Japan Style poskytuje čaje rozličných chutí a účinků pro každou všední i vzácnou příležitost.  Kompletní specifikace Typy čajů: Hojicha, Kukicha, Sencha, Genmaicha, Matcha Země původu: Japonsko, Kyoto Chuť: Rozmanité Japan Style  by neměly konzumovat děti do 12 let, těhotné ženy Matcha 50 g Výběrový čerstvý zelený čaj ze zastiňovaných zahrad. Konzumuje se u příležitosti obřadů a ceremonií.  Sencha 50 g Výběrová sklizeň čaje produkovaná z vrchních lístků rostliny pěstované po celou dobu růstu na otevřených pláních. Chutí je spíše jemná až jemně nahořklá. Genmaicha 50 g Delikátní čaj typu bancha se speciálním aroma pražené rýže. Kukicha 50 g Čaj vyráběný ze stonků a řapíků rostliny s nižším obsahem povzbuzujících látek, vhodný pro konzumaci v různých částech dne.  Hojicha 50 g Zlehka pražený čaj s vůní pečeného chleba Složení L-theanin Katechiny Kofein Tanniny Dávkování a způsob přípravy Každý čaj má mírně odlišný způsob přípravy. Univerzálně však můžeme použít: 2 čajové lžičky na 430ml vody První nálev zalijeme vodou o teplotě 70-80°C Louhujeme 40s - 1 minutu, dokud výluh nedostane jemně nazelenalou barvu. Pro každý další nálev postačí 20s. Podáváme nejlépe v čajových kalíšcích Užíváme si přítomný moment v doprovodu čaje Skladování Zelené čaje Japan Style jsou doplňkem stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Upozornění “Naší specializací není klinická medicína. Vycházíme z vědy a množství studií založených jak na zvířecích tak lidských modelech. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.”

Upozornění: Veškeré informace o produktu Japonský čajový balíček 250 g (Japan Style - Hojicha, Kukicha, Sencha, Genmaicha, Matcha - Balení zelených čajů) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce UpLife.cz (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - UpLife.cz.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Japonský čajový balíček 250 g (Japan Style - Hojicha, Kukicha, Sencha, Genmaicha, Matcha - Balení zelených čajů)?