Tento přírodní doplněk stravy je skvělým a kvalitním pomocníkem v péči nejen o pleť, ale také kosti, chrupavky, vlasy a nehty. Kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou v našem těle. Už od 25. roku bychom ho ale tělu měli dodávat potravinovými doplňky. Jeho vlastní produkce od tohoto věku totiž výrazně klesá. Mořský kolagen, obsažen v prášku, je našemu tělu nejbližší stavební bílkovinou. Tělo ho dokáže ideálně zpracovat a transportovat přesně tam, kde je kolagenu nejvíce potřeba. Patří k němu i typické rybí aroma. Po smíchání s čistou vodou toto aroma nezmizí. V případě, že by vám vadilo, míchejte kolagen do ochucených nápojů – ať už to budou KetoMix koktejly nebo minerální vody či džusy

KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou navíc obsahuje vitamin C, který přispívá pro normální funkci kostí, chrupavek a kůže.

Návod na přípravu

Obsah sáčku rozmíchejte do 2 dcl vody, KetoMix koktejlu nebo vašeho oblíbeného nápoje.

Po smíchání s vodou či jinou tekutinou prášek přirozeně změní svou konzistenci (zapouzdří se). Nejedná se o nic jiného než reakci kyseliny hyaluronové na spojení s tekutinou. Důkladně jej tedy rozmíchejte s vodou. Rychlejší variantou je protřepání kolagenu v šejkru.  

Mořský kolagen, obsažen v prášku, je našemu tělu nejbližší stavební bílkovinou. Patří k němu i typické rybí aroma. Po smíchání s čistou vodou toto aroma nezmizí. V případě, že by vám vadilo, míchejte kolagen do ochucených nápojů – ať už to budou KetoMix koktejly nebo minerální vody.   

Doporučené dávkování

1 sáček 1x denně.

Složení

Hydrolyzovaný mořský kolagen z ryb (Pangas siamský Pangasianodon hypophthalmus a Tilapie nilská Oreochromis niloticus), kyselina hyaluronová, vitamín C (kyselina askorbová).

ÚČINNÉ LÁTKY

100 g výrobku obsahuje 

1 porce / 1 porcia (5 g) obsahuje

%* na 1 porci / porciu

kolagen

98,84 g

4,942 g

-

kyselina hyaluronová

1000 mg

50 mg

-

vitamin C / vitamín C

160 mg 

8 mg

10

%* - Denní referenční příjmy vitamínů a minerálních látek (dospělí) / Denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok (dospelí)

Hmotnost

30 x 5 g

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Veškeré informace o produktu KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou (30 porcí) 150 g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou (30 porcí) 150 g?