Vysoká rozpustnost a buněčná absorpce kurkuminu byla potvrzena vědeckou studií ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy a jejím pracovištěm Biotechnologického a biomedicínského centra Akademie věd a Univerzity Karlovou ve Vestci nazývané „Biocev". Vědecká studie potvrdila až 220x zvýšenou rozpustnost a 100% buněčnou absorpci kurkuminu díky kombinaci následujících parametrů:

  • tableta rozpustná v ústech zajišťující silnější a rychlejší nástup účinku (naše unikátní ODT)
  • použití inovativní výrobní technologie - zmenšení kurkuminových částic na submikronové rozměry
  • přidáním lecitinu a piperinu.

Vhodné pro vegany a vegetariány. Produkt je vyráběn ve výrobním závodě v ČR, výroba pod certifikací ISO 22000:2018.

Co je First-pass efekt?

First-pass efekt je běžný u klasických tablet, kdy aktivní látka prochází trávicím traktem a následně játry, přičemž je z větší části odbourána či přeměněna na neúčinné látky – tím se snižuje účinnost podané dávky. U námi vyvinuté ODT formy k first-pass efektu nedochází - aktivní látka je absorbována a vstřebávána již v dutině ústní a v horní části jícnu, díky čemuž je dosaženo její zvýšené účinnosti i při malých dávkách. Aktivní látka, je v místě potřeby rychleji a ve větší koncentraci – což zajišťuje mnohonásobně silnější a rychlejší nástup účinku.

Aktivní látky

Aktivní látky

Množství / 2 tablety

% RHP**

Standardizovaný extrakt Kurkumy dlouhé
(95 % kurkuminu a dalších kurkuminoidů)
6 mg neuvedeno
Vitamin D3 2,5 μg 50 %

**RHP referenční hodnota přijmu

Doporučené dávkování

1 tableta 2x denně, rozpustit v ústech

Složení

ODT excipient, sladidlo (mannitol), standardizovaný extrakt oddenku Kurkumy dlouhé, lecitin, přírodní aroma, piperin, cholekalciferol (vitamin D3).

Upozornění

Uchovávejte v suchu, temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. V případě potřeby se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Při užívání léků na ředění krve nebo cukrovku (diabetes) konzultujte použití doplňku stravy Neo curcumin supplement se svým lékařem.

Upozornění: Veškeré informace o produktu mcePharma Neo Curcumin supplement ODT – pro podporu imunity Vitamin D3, Cena inovace 2020 výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce nanoSPACE (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - nanoSPACE.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem mcePharma Neo Curcumin supplement ODT – pro podporu imunity Vitamin D3, Cena inovace 2020?