Doplňky stravyDoplňky stravy
  • MixSlim
Mix Slim Spalovač tuků Fat burner 120 kapslí
Načíst další produkty

MixSlim

Spousta vlákniny a proteinů, to je způsob, jak hubnout pomocí jídel MixSlim. Jádrem je ketonová dieta, která kromě žádoucího snížení příjmu sacharidů a dostatku bílkovin zajistí i vysoký podíl vlákniny, která má kladný vliv nejenom na trávení, ale i na další procesy ve vašem těle. Spalování tuků podpoří keto dieta.

S MixSlim snížíte nejenom krevní cukr

Přechod na dietu MixSlim vám pomůže nejenom k redukci nadbytečných kilogramů. Zároveň vám keto dieta přinese i celou řadu dalších zdravotních benefitů. Především ketonová dieta těžící ze stavu ketózy, kdy tělo čerpá energii z tuků, pomáhá regulovat a snižovat hladinu glykémie. Děje se tak s MixSlim nejenom díky nižšímu podílu cukrů ve stravě, ale i zásluhou velkého množství vlákniny. Bez vlákniny se ketonová dieta neobejde, brzdí vstřebávání cukru. Navíc má v trávicím systému ještě jeden další důležitý úkol. Podporuje činnost trávicí soustavy, omezuje vstřebávání tuků a pomáhá tak snížit hladinu špatného LDL cholesterolu. Vám díky tomu keto dieta v této podobě pomůže upravit důležité zdravotní parametry na požadované hodnoty.

Cesta k lepší pleti také vede přes MixSlim

Vysoký podíl jednoduchých cukrů ve stravě vede nejenom k přibírání, ale také k řadě zdravotních komplikací. Proto keto dieta praktikovaná s MixSlim vede například i ke zlepšení kvality pleti a celulitidy. Celkově nižší příjem sacharidů a navýšení podílu vlákniny přináší i pocit sytosti, takže ketonová dieta neznamená hladovění – naplníte si žaludek bílkovinami a vlákninou. Snížení hladiny cholesterolu při MixSlim dietě přináší další bonus v podobě nižšího rizika kardiovaskulárních onemocnění, keto dieta působí proti ukládání aterosklerotických plátů v cévách. Ovšem nemusíte mít obavu, že vám nebude dietní jídlo chutnat, dopřejete si s MixSlim výborné pokrmy, třeba rajskou, zeleninovou či sýrovou polévku, ale ketonová dieta vám představí jejich zdravější varianty.

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem MixSlim?