Mucuna pruriens, známější pod názvem sametové fazole, je v biohackingu spojována s účinky na mozek i sexualitu. Obsahuje totiž látku L-DOPA, která v těle umožňuje produkci neurotransmiteru dopaminu. Ten je klíčový v procesech jako jsou motivace, libido, ale i paměť a tvorba nových vzpomínek. Certifikovaný extrakt s obsahem 98% L-DOPA se užívá příležitostně pro krátkodobou optimalizaci dopaminu v mozku. L-DOPA se také používá k boji s Parkinsonovou nemocí, právě díky její možnosti navyšovat v mozku produkci dopaminu. V historii ji používali a používají amazonské kmeny pro zmírnění třesu a proti průjmu. V Mexiku zase jako náhražku kávy, které říkali “nescafe” a v Indii zase v kombinaci s mlékem, kterým vznikl afrodiziakální nápoj, který užívali při obřadech a rituálech. Složení mucuna pruriens Práškový extrakt 20g Obsah L-DOPA 98% Dávkování 100-300mg rozmíchat ve vodě před nebo po kognitivně, či energeticky náročné činnosti.  Doporučujeme mucunu pruriens nekonzumovat v krátkém časovém rozestupu s bílkovinami a při pravidelné konzumaci dělat i vícedenní pauzy.  Neužívat v kombinaci s přípravkem L-tyrosine.  Nekombinovat s více než jednou další bylinou či adaptogenem v rozmezí  1 hodiny.  Skladování Mucuna pruriens je doplňkem stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno dětem do 18 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Náš příběh V biohackingu jsou sametové fazole populárním nástrojem. V našem arsenalu je Mucuna pruriens od úplných začátků. Avšak u dopaminu je třeba věnovat pozornost jeho dlouhodobé udržitelnosti a základním pilířům jeho optimalizace jako jsou spánek, imunita, odpočinek a fyzická aktivita. Doplněk užíváme při speciálních příležitostech jako před nebo po náročných mentálních či fyzických činnostech nebo. Upozornění: “Naší specializací není klinická medicína. Vycházíme z vědy a množství studií založených jak na zvířecích tak lidských modelech. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.”

Upozornění: Veškeré informace o produktu Mucuna pruriens 20 g (Certifikovaný extrakt z fazolí Mucuna Pruriens s obsahem L-DOPA 98 %) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce UpLife.cz (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - UpLife.cz.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Mucuna pruriens 20 g (Certifikovaný extrakt z fazolí Mucuna Pruriens s obsahem L-DOPA 98 %)?