Rozchodnice růžová 50 kapslí (Rozchodnice růžová extrakt z kořene 50 kapslí s 500 mg)
UpLife.cz
211 Kč Cena za kus: 4,22 Kč
Rhodiola Rosea nebo-li Rozchodnice růžová je adaptogenní rostlina. Aktivní látky extraktu podporují kognitivní funkce, soustředěnost a mají obecně stimulační účinky.   Kompletní specifikace Rozchodnice růžová je široce využívaná na stimulaci nervového systému a ukazuje se, že její látky mají efekt na mnohé systémy našeho těla. Rozchodnice Růžová může podpořit výkon a výdrž i co se týká systémů jako je učení a paměť. Rozchodnice má potenciál i ve zkoumání dlouhověkosti.  Složení 50x kapsle s 500mg EXTRAKT Z KOŘENE 10:1 ROZCHODNICE RŮŽOVÉ flavoidy (rosavin, salidrosid, rhodionin, tricin) glykosidy monotepreny triterpeny Dávkování 1 až 2x denně 1 kapsli s jídlem. Doporučujeme nekombinovat s dalšími adaptogeny.  Pozor Rozchodnice Růžová snižuje krevní tlak, tím, že zvyšuje průtok krve v tkáních, neberat tedy při nízkém tlaku! Skladování Rozchodnice růžová je doplňkem stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno dětem do 18 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Upozornění “Naší specializací není klinická medicína. Vycházíme z vědy a množství studií založených jak na zvířecích tak lidských modelech. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.”

Upozornění: Veškeré informace o produktu Rozchodnice růžová 50 kapslí (Rozchodnice růžová extrakt z kořene 50 kapslí s 500 mg) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce UpLife.cz (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - UpLife.cz.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Rozchodnice růžová 50 kapslí (Rozchodnice růžová extrakt z kořene 50 kapslí s 500 mg)?