Spalovač tukůSpalovač tuků
  • Spalovač tuků
eSlim® 3 balení - 180 tablet
1 499 Kč Cena za kus: 8,33 Kč Zobrazit
Mix Slim Spalovač tuků Fat burner 120 kapslí
eSlim® 7 balení - 420 tablet
3 299 Kč Cena za kus: 7,85 Kč Zobrazit
KetoMix L-Carnitine - spalovač tuků (60 kapslí)
eSlim® 2 balení - 120 tablet
1 049 Kč Cena za kus: 8,74 Kč Zobrazit
Dr.Protect BURN&SLIM Spalovač tuků tobolky 60 kps
642 Kč Cena za kus: 10,70 Kč Zobrazit
eSlim® 1 balení - 60 tablet
529 Kč Cena za kus: 8,82 Kč Zobrazit
eSlim® 5 balení - 300 tablet
2 459 Kč Cena za kus: 8,20 Kč Zobrazit
Chia Shake Fat Burner 120 kapslí
499 Kč Cena za kus: 4,16 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Spalovač tuků

Shodit přebytečná kila, to je přeci velký sen mnoha lidí, jejichž BMI je poměrně vysoko a stále se jim nedaří efektivně postupovat. Cesta za vysněnou postavou je samozřejmě poměrně dlouhá, protože neexistuje cesta, jak zhubnout přes noc. Budou to hodiny odříkání na rotopedu, při běhu na polní cestě, plavání, cyklistice nebo jiném sportu, který si zvolíte. Ideální bude samozřejmě kombinace, nejen proto, ať se zapojí více svalových skupin, ale i z toho důvodu, aby nebyl pohyb příliš fádní.

Spalovač tuků je vlastně jen doplněk

Polykat tablety, nehýbat se, ležet u televize a hubnout? Nic takového neexistuje, ale to samozřejmě snad všichni víme. Hubnutí je záležitostí týdnů a měsíců, spalovač tuků může být jen pomocníkem a oporou na této dlouhé pouti. Patří do široké rodiny doplňků, které zpravidla obsahují kapsaicin anebo kofein, jenž je vynikajícím stimulátorem a bojovníkem proti únavě. K vidění je velmi často například i L-Carnitin. Cílem je potlačit únavu při cvičení a efektivněji rozkládat tukové polštářky. Patří sem například i dietní koktejly a termogenní spalovače. Nevíte si rady, jaký doplněk vybrat? Poradíme vám, náš srovnávač je plně k dispozici!

Spalovač tuků v podobě kapslí nebo gelů

Můžete si jej pořídit v několika různých variacích, nejčastěji je na trhu ve formě gelů, ale také kapslí. Stejně tak můžete spalovač tuků koupit i ve formě prášku, jenž rozmícháte ve vodě. Nabízí se také tablety, které stačí zapít vodou. Sportovní výživa je široký pojem a samozřejmě sem patří i spalovač tuků. Výhodou jistě je, pokud bude vícesložkový – jednotlivé složky se mohou vzájemně kombinovat a dosáhnout pak lepšího efektu. Na prvním místě ale určitě bude i vlastní snažení. Nevynechávat tréninky, snažit se jít do každé návštěvy posilovny nebo fitness naplno, změnit kvůli hubnutí také jídelníček. Hrdost nad prvními výsledky motivuje a hubnout se pak bude mnohem lépe, i když je jasné, že začátky mohou být těžké. Zkuste to ale vydržet, neboť odměna bude určitě sladká.