Doplňky stravyDoplňky stravy
  • Zerex
Zerex Čaj chřipka nachlazení 50 g
Zerex Pillow 60 kapslí
589 Kč Cena za kus: 9,82 Kč Zobrazit
Zerex BIO Zelený ječmen 200 gramů v prášku
Zerex Zinek v chelátové vazbě 60 tablet
159 Kč Cena za kus: 2,65 Kč Zobrazit
Zerex L-tryptofan 400mg 100 kapslí
429 Kč Cena za kus: 4,29 Kč Zobrazit
Zerex Daily Complex 120 kapslí
520 Kč Cena za kus: 4,33 Kč Zobrazit
Zerex Vitamin C 480mg 100 kapslí
215 Kč Cena za kus: 2,15 Kč Zobrazit
Zerex Guarana 1600mg 100 kapslí
269 Kč Cena za kus: 2,69 Kč Zobrazit
Zerex Fit postava 100 kapslí + 340 tablet
1 289 Kč Cena za kus: 2,93 Kč Zobrazit
Zerex Optichol Balance 60 kapslí
369 Kč Cena za kus: 6,15 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Zerex

Uspokojivý sexuální život je důležitý, a to vlastně v jakémkoliv věku. Třicátníci i padesátníci ale mají dnes občasné potíže, problémy s dosažením uspokojivé erekce se dostavují díky uspěchanému životnímu tempu i u mladších ročníků. Dlouhodobé potíže je samozřejmě nutné vyléčit za pomoci lékaře, odborníka, jenž nabídne svůj pohled na věc. Ty krátkodobé ale může pomoci upravit změna jídelníčku v kombinaci s pohybem. Existuje také řada doplňků stravy, s nimiž mohou také přijít dílčí výsledky. Nedávejme je však samozřejmě na roveň s léky.

Kotvičník zemní je dlouholetou stálicí i u značky Zerex

Bylinka, která měla svou reputaci už v antických kulturách. Kdo by neznal tribulus terrestris alias kotvičník zemní? Je základní složkou tabletek Zerex, doplňku stravy zaměřujícího se na potenci a kvalitní prožitek v ložnici pro oba partnery. Další důležitá součást těchto kapslí je výtažek macy peruánské, někdy označované jako řeřicha peruánská nebo prostě jen maka. Nechybí ani aminokyseliny, jako je například L-arginin nebo L-citrulin. Zaručeno je přírodní složení, kdy do těla nedostanete žádnou chemii, která v něm nemá co dělat. Připraveno je balení dvanácti kapslí (Zerex Klasik) nebo také šestatřiceti kapslí (Zerex Klasik plus), dostupný je také Zerex Ultragold, balení, kde je připraveno hned 120 kapslí.

Nejen kapsle, ale i shot

Zerex je nejčastěji připraven ve formě kapslí, ale setkat se můžete i s tzv. shotem, tedy malým nápojem plným různých složek, často hodně koncentrovaných. V shotu Zerex najdete kotvičník, macu, ale i černý pepř, jenž stimuluje prokrvení. Nejvyšší přípustné dávkování je jedna lahvička denně, pokud jde o kapsle Zerexu, pak je limit 3 ks na každý den. Sexuální vitalita ovlivňuje mnohem více faktorů našich životů, než si dovedeme představit. Právě proto by bylo vhodné věnovat jí maximální možnou pozornost!

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem Zerex?