ErekceErekce
Proerecta Klasik 2+1 zdarma 36 tobolek
999 Kč Cena za kus: 27,75 Kč Zobrazit
Výhodný balíček 3x EREXAN Stabil
1 995 Kč Cena za kus: 7,39 Kč Zobrazit
Proerecta Klasik 4+2 zdarma 72 tobolek
Doporučujeme
1 854 Kč Cena za kus: 25,75 Kč Zobrazit
Výhodný balíček 4x EREXAN Standard
2 300 Kč Cena za kus: 38,33 Kč Zobrazit
Proerecta Shot - 8 dávek
999 Kč Cena za kus: 124,88 Kč Zobrazit
eJoy® LONG 3 balení - 72 tablet
1 399 Kč Cena za kus: 19,43 Kč Zobrazit
eJoy® 3 balení - 72 tablet
1 209 Kč Cena za kus: 16,79 Kč Zobrazit
eJoy® LONG 7 balení - 168 tablet
2 419 Kč Cena za kus: 14,40 Kč Zobrazit
Vimax 2 balení 60 tablet
1 999 Kč Cena za kus: 33,32 Kč Zobrazit
Výhodný balíček 2x EREXAN Standard
1 400 Kč Cena za kus: 46,67 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Erekce

Ožehavý problém, o kterém se nikomu nemluví snadno. Potýkají se s ním nejen pánové starší padesáti let, stále častěji totiž v dnešní uspěchané době postihuje i mladší ročníky. Je terčem košilatých vtipů, ale pokud se dostaví, nikomu není vůbec do smíchu. Může jít o běh na dlouhou trať, záleží na mnoha okolnostech a obvyklá je i návštěva specialisty, lékaře, který stanoví odpovídající léčbu. Dříve se soudilo v odborných kruzích, že erektilní problém má původ v nastavení psychiky, dnes už převládají jiné tendence a věc se zkoumá více komplexně. V každém případě – řešit potíže co nejdříve znamená větší šanci.

Nedostatečná erekce versus vztahové problémy

Potíže v dlouhodobém vztahu nevznikají jen tak z ničeho. Důvodů může být mnoho, ale právě problémy s erekcí jsou tím, co nás může napadnout jako první. Na vině je i uspěchané životní tempo, mnohdy se přidá i alkohol, kouření a absence jakýchkoliv sportovních aktivit, nezřídka se dostaví také diabetes a vysoký krevní tlak. Erekce je pak díky kombinaci těchto faktorů skutečně těžko dosažitelná. Špatná fyzická kondice a psychická pohoda spolu také úzce souvisejí, není proto divu, že když se přidá ještě permanentní stres v práci, je na vztahové obtíže už rozhodně zaděláno – a erektilní dysfunkce je už jen varovným červeným terčíkem. Pozor, už je třeba rychle něco dělat!

Půl roku bez erekce aneb návštěva lékaře

V případě, že už problém přetrvává prakticky bez zlepšení šest měsíců, měli byste zahnat ostych, navštívit lékařskou ordinaci a svěřit se s tím, co vás trápí. Erektilní dysfunkce je častým problémem a určitě je jasné, že na ni nejste ve vašem městě nebo okresu sami. Naopak, možná byste se divili, kdo se bojí otevřít se v lékařské ordinaci a rozhovořit se o svých pocitech týkajících se erekce. Nejde o problém, o němž se snadno mluví a nejen, že pánové těžko hledají slova, ale bojí se i toho, jak by na jejich sdělení reagovalo okolí. Proto své potíže někdy raději tají. Co všechno vlastně patří do rodiny těchto problémů?

  • Nízké libido, malá chuť na sex. Ve výsledku pak absence fyzického kontaktu jako takového.
  • Kvalita erekce je velmi slabá – ztopoření je nedostatečné nebo po krátké době ochabuje.
  • Předčasná ejakulace, ke které dochází už v řádu desítek vteřin až několika málo minut.
  • Potíže s plodností. Zde pak často jde například o nedostatečnou produkci spermií.

Podpora erekce i díky přírodě

Na trhu je řada přípravků, i těch slibujících téměř zázračné výsledky. Takovým však není radno věřit, zvláště pak tehdy. Krátkodobé problémy s erekcí lze začít řešit i pomocí různých přírodních doplňků stravy, které si kladou za cíl zlepšení prokrvení a hormonální rovnováhy. Kotvičník zemní nebo maca peruánská určitě nejsou v tomto směru neznámými pojmy, dobrá pověst v ohledu zlepšení potence provází například i ženšen. Nevíte si rady, přemýšlíte, s čím začít? Pomůžeme vám najít vhodný doplněk stravy, díky němuž se můžete cítit lépe. V každém případě ale platí, že závažné nebo dlouhodobé komplikace týkající se erekce musí řešit odborník a čím dříve se objednáte k návštěvě specializované ordinace, tím větší bude šance na efektivní řešení.