ErekceErekce
  • E-reX24
E-REX 24 Extra Forte 90 tablet
1 780 Kč Cena za kus: 16,95 Kč Zobrazit
E-REX 24 30 tablet
890 Kč Cena za kus: 29,67 Kč Zobrazit
E-REX 24 + intimní gel 50ml
1 280 Kč Cena za kus: 42,67 Kč Zobrazit
E-REX 24 intimní gel 50ml
E-REX 24 Extra Forte 105 tablet + intimní gel 50ml
2 160 Kč Cena za kus: 20,57 Kč Zobrazit
E-REX 24 Forte 60 tablet
1 335 Kč Cena za kus: 22,25 Kč Zobrazit
E-REX 24 Forte 60 tablet + intimní gel 50ml
1 764 Kč Cena za kus: 29,40 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Erex 24

S pohodovým partnerským vztahem je často spokojený i uspokojivý sexuální život. U mnoha párů ale dochází k různým komplikacím, které způsobuje erektilní dysfunkce. Ta je problémem nejen u mužů nad padesát let věku, ale postihuje i mladší. Na vině je životospráva, uspěchaná doba, nedostatek volného času a tak podobně. Úpravy jsou tedy namístě, potom se situace může zlepšit. K mání jsou také doplňky stravy, které mohou mít podobný efekt. Nejde však o pilulky, po kterých by se problém po pár hodinách úplně rozplynul. U dlouhodobějších poruch erekce je také nutné lékařské vyšetření.

Yerba Maté je základní složkou doplňku stravy Erex 24

Oblíbené Erex 24 se sestává zejména z výtažku z cesmíny paraguayské, kterou znalci jihoamerické kultury jistě registrují pod názvem „Yerba Maté“. Další rostlinou, jíž můžeme v tomto doplňku stravy registrovat, je Muira Puama, amazonský keř využívaný už dávnými indiány. Složení se tedy obejde bez chemie, což je bezesporu v dnešním světě výhodou. Doporučené dávkování Erexu 24 je jedna tableta denně, nejvyšší možná varianta je pak dvě tablety na den, samozřejmě lze vše přizpůsobit podle potřeby a užívat v průměru například i dvě tablety týdně.

Nejen tablety, ale také intimní gel

V sortimentu Erex 24, za kterým stojí belgická společnost Biolab, najdeme kromě modrých tablet také intimní gel na vodní bázi s kokosem, jenž obsahuje kupříkladu také výtažky z ginkgo biloby a dalších přírodních surovin. Je tedy obecně dobře přijímán, nezpůsobuje podráždění pleti nebo ev. alergické reakce. Může také přispět k lepšímu prožitku v ložnici, jenž je obecně širokou veřejností přijímán jako základ dlouholetého partnerského vztahu. Výhodou je zde i diskrétní zaslání objednaného zboží, díky němuž odpadnou případné trapné chvilky při doručování zásilek nebo ve frontách na poštovní přepážce.

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem E-reX24?