ErekceErekce
  • Erexan
Výhodný balíček 3x EREXAN Stabil
1 995 Kč Cena za kus: 7,39 Kč Zobrazit
Výhodný balíček 4x EREXAN Standard
2 300 Kč Cena za kus: 38,33 Kč Zobrazit
EREXAN Standard 15 tobolek
720 Kč Cena za kus: 48,00 Kč Zobrazit
Výhodný balíček 3x EREXAN Standard
1 490 Kč Cena za kus: 33,11 Kč Zobrazit
Výhodný balíček 3x EREXAN Kontrol
1 595 Kč Cena za kus: 17,72 Kč Zobrazit
EREXAN Stabil 90 tobolek
1 080 Kč Cena za kus: 12,00 Kč Zobrazit
Výhodný balíček 2x EREXAN Kontrol
1 500 Kč Cena za kus: 25,00 Kč Zobrazit
EREXAN Kontrol 30 tobolek
820 Kč Cena za kus: 27,33 Kč Zobrazit
Výhodný balíček 2x EREXAN Standard
1 400 Kč Cena za kus: 46,67 Kč Zobrazit
Výhodný balíček 4x EREXAN Stabil
3 100 Kč Cena za kus: 8,61 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Erexan

Doplňky stravy jsou v dnešní době hodně oblíbené téma. Týkat se samozřejmě různých oblastí a výjimkou nejsou ani záležitosti, o kterých se mnozí stydí mluvit. Problémy v posteli však ovlivňují partnerské soužití víc, než bychom si přáli, a pokud je nezačneme řešit co nejdříve, jen oddalujeme velký problém. Pokud jde ale například o jednorázový neúspěch v ložnici, možná bude stačit podniknout dílčí kroky. Méně spěchat, upravit porce na talíři, ale třeba také dát šanci doplňkům stravy, které mohou také přispět.

Tři varianty tablet Erexan pro různé skupiny

Na výběr jsou celkem tři různé možnosti tohoto doplňku stravy. V každém případě se lze spolehnout na diskrétní zaslání objednávky, což je v tomto segmentu velmi důležité. K mání je tedy Erexan Standard, ale také varianty Kontrol a Stabil. Liší se v množství extraktu kotvičníku, macy peruánské nebo dalších bylin v jedné tobolce, ale i rozeznávat je můžeme i podle dalších kritérií. Například Stabil, balení s devadesáti tobolkami, je určeno i seniorům. Doporučené dávkování dvě tobolky denně, tedy jinak řečeno, dávka z jednoho balení stačí asi na půl druhého měsíce užívání. Modrá, žlutá nebo zelená varianta, která z nich vás tedy osloví nejvíce? Standard obsahuje 15 tobolek, Kontrol pak 30.

Diskrétní zásilka je dnes samozřejmost

Objednat můžete zcela bez obav, protože zásilka nebude označena logem a nepůjde na první pohled poznat, co se vlastně skrývá uvnitř. V každém případě však platí, že jde o doplněk stravy, který má také jasně deklarované složení – aminokyseliny, výtažky z různých bylin, kde hraje důležitou roli kupříkladu kotvičník zemní nebo řeřicha peruánská. Nejde tím pádem o léčivo předepsané lékařem, na to rozhodně nezapomínejme. V případě, že jsou naše postelové problémy skutečně dlouhodobé, bude nepochybně vhodné navštívit rovnou specializovanou ordinaci.

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem Erexan?