ErekceErekce
  • Nejlevnější
Proerecta Shot
Zerex Shot 25 ml
Proerecta Klasik 12 tobolek
499 Kč Cena za kus: 41,58 Kč Zobrazit
eJoy® 1 balení - 24 tablet
499 Kč Cena za kus: 20,79 Kč Zobrazit
eJoy® LONG 1 balení - 24 tablet
549 Kč Cena za kus: 22,88 Kč Zobrazit
Proerecta WOMEN 30 tobolek
599 Kč Cena za kus: 9,98 Kč Zobrazit
Clavin Original 12 tablet
629 Kč Cena za kus: 52,42 Kč Zobrazit
EREXAN Standard 15 tobolek
720 Kč Cena za kus: 48,00 Kč Zobrazit
Zerex Klasik 12 kapslí
720 Kč Cena za kus: 60,00 Kč Zobrazit
Proerecta LONG 60 tobolek
799 Kč Cena za kus: 13,32 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Erekce

Ožehavý problém, o kterém se nikomu nemluví snadno. Potýkají se s ním nejen pánové starší padesáti let, stále častěji totiž v dnešní uspěchané době postihuje i mladší ročníky. Je terčem košilatých vtipů, ale pokud se dostaví, nikomu není vůbec do smíchu. Může jít o běh na dlouhou trať, záleží na mnoha okolnostech a obvyklá je i návštěva specialisty, lékaře, který stanoví odpovídající léčbu. Dříve se soudilo v odborných kruzích, že erektilní problém má původ v nastavení psychiky, dnes už převládají jiné tendence a věc se zkoumá více komplexně. V každém případě – řešit potíže co nejdříve znamená větší šanci.

Nedostatečná erekce versus vztahové problémy

Potíže v dlouhodobém vztahu nevznikají jen tak z ničeho. Důvodů může být mnoho, ale právě problémy s erekcí jsou tím, co nás může napadnout jako první. Na vině je i uspěchané životní tempo, mnohdy se přidá i alkohol, kouření a absence jakýchkoliv sportovních aktivit, nezřídka se dostaví také diabetes a vysoký krevní tlak. Erekce je pak díky kombinaci těchto faktorů skutečně těžko dosažitelná. Špatná fyzická kondice a psychická pohoda spolu také úzce souvisejí, není proto divu, že když se přidá ještě permanentní stres v práci, je na vztahové obtíže už rozhodně zaděláno – a erektilní dysfunkce je už jen varovným červeným terčíkem. Pozor, už je třeba rychle něco dělat!

Půl roku bez erekce aneb návštěva lékaře

V případě, že už problém přetrvává prakticky bez zlepšení šest měsíců, měli byste zahnat ostych, navštívit lékařskou ordinaci a svěřit se s tím, co vás trápí. Erektilní dysfunkce je častým problémem a určitě je jasné, že na ni nejste ve vašem městě nebo okresu sami. Naopak, možná byste se divili, kdo se bojí otevřít se v lékařské ordinaci a rozhovořit se o svých pocitech týkajících se erekce. Nejde o problém, o němž se snadno mluví a nejen, že pánové těžko hledají slova, ale bojí se i toho, jak by na jejich sdělení reagovalo okolí. Proto své potíže někdy raději tají. Co všechno vlastně patří do rodiny těchto problémů?

  • Nízké libido, malá chuť na sex. Ve výsledku pak absence fyzického kontaktu jako takového.
  • Kvalita erekce je velmi slabá – ztopoření je nedostatečné nebo po krátké době ochabuje.
  • Předčasná ejakulace, ke které dochází už v řádu desítek vteřin až několika málo minut.
  • Potíže s plodností. Zde pak často jde například o nedostatečnou produkci spermií.

Podpora erekce i díky přírodě

Na trhu je řada přípravků, i těch slibujících téměř zázračné výsledky. Takovým však není radno věřit, zvláště pak tehdy. Krátkodobé problémy s erekcí lze začít řešit i pomocí různých přírodních doplňků stravy, které si kladou za cíl zlepšení prokrvení a hormonální rovnováhy. Kotvičník zemní nebo maca peruánská určitě nejsou v tomto směru neznámými pojmy, dobrá pověst v ohledu zlepšení potence provází například i ženšen. Nevíte si rady, přemýšlíte, s čím začít? Pomůžeme vám najít vhodný doplněk stravy, díky němuž se můžete cítit lépe. V každém případě ale platí, že závažné nebo dlouhodobé komplikace týkající se erekce musí řešit odborník a čím dříve se objednáte k návštěvě specializované ordinace, tím větší bude šance na efektivní řešení.