ErekceErekce
  • Proerecta
Proerecta Klasik 2+1 zdarma 36 tobolek
999 Kč Cena za kus: 27,75 Kč Zobrazit
Proerecta Klasik 4+2 zdarma 72 tobolek
Doporučujeme
1 854 Kč Cena za kus: 25,75 Kč Zobrazit
Proerecta Shot - 8 dávek
999 Kč Cena za kus: 124,88 Kč Zobrazit
Proerecta LONG 4 balení 240 tobolek
1 999 Kč Cena za kus: 8,33 Kč Zobrazit
Proerecta Shot - 16 dávek
1 699 Kč Cena za kus: 106,19 Kč Zobrazit
Proerecta Klasik 12 tobolek
499 Kč Cena za kus: 41,58 Kč Zobrazit
Proerecta Shot
Proerecta LONG 60 tobolek
799 Kč Cena za kus: 13,32 Kč Zobrazit
Proerecta WOMEN 2+1 zdarma 90 tobolek
1 197 Kč Cena za kus: 6,65 Kč Zobrazit
Proerecta LONG 180 tobolek
1 599 Kč Cena za kus: 8,88 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Proerecta

Potíže v ložnici často ovlivňují celý život, samozřejmě nejen po stránce psychické. Pokud vám partnerské soužití nejde moc dobře, mnohdy problémy začínají právě v posteli. Otálet s řešením je pak zbytečné, čím dříve se začnete zamýšlet nad příčinami, tím také lépe. Pokud už trvají obtíže měsíce, je namístě zajít do lékařské ordinace. Když ale jde řádově o týdny nebo jednorázové selhání, může prospět změna životního stylu. A přemýšlet můžete také o doplňcích stravy se stoprocentně přírodním složením. Je však třeba předeslat, že nejde o léčivo na předpis.

Český výrobce, extrakty ze známých bylin, to je Proerecta

Složení Proerecta nic neskrývá, je jasné, co tyto tobolky ukrývají – je to například výtažek z řeřichy peruánské, které se někdy říká i maca. Extrakt ženšenu nebo rozchodnice růžové, ale také hroznových jader, to jsou další složky, které lze na tomto místě zmínit. Velkou výhodou je diskrétní balení, díky němuž rozhodně nebudete terčem úsměvů v okolí. Proerecta nabízí několik různých produktů a nezapomíná přitom ani na dámy. Proerecta Women je novinkou, 60 tobolek v balení by mělo vydržet přibližně na měsíční užívání. Pozornost je však zaměřena hlavně na muže, Proerecta Klasik má dvanáct tobolek v balení a je doporučeno užívat jej asi hodinu před sexem, Proerecta Long nabídne 60 tablet a je primárně určen pro pány starší čtyřiceti let věku.

Tobolky nebo nápoj, stačí si vybrat

K mání jsou nejen tobolky, ale i shot, kde se ukrývá směs různých bylinných výtažků od guarany až po ženšen. Ten se vstřebává do těla rychlejším způsobem, může tedy být další variantou, kterou budete mít po ruce. Obecně se doporučuje užívat Proerectu před akcí, zhruba půl hodiny až hodinu podle konkrétního produktu. V každém případě nelze očekávat, že jde o zázračné léčivo, které okamžitě zabere a vše bude druhý den zalité sluncem. Jde o klasický doplněk stravy.

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem Proerecta?