ErekceErekce
  • Vimax
Vimax 3 balení 90 tablet
2 799 Kč Cena za kus: 31,10 Kč Zobrazit
Vimax 7 balení 210 tablet
5 599 Kč Cena za kus: 26,66 Kč Zobrazit
Vimax 2 balení 60 tablet
1 999 Kč Cena za kus: 33,32 Kč Zobrazit
Vimax 5 balení 150 tablet
4 299 Kč Cena za kus: 28,66 Kč Zobrazit
Vimax 4 balení 120 tablet
3 499 Kč Cena za kus: 29,16 Kč Zobrazit
Vimax 1 balení 30 tablet
1 099 Kč Cena za kus: 36,63 Kč Zobrazit
Vimax 6 balení 180 tablet
4 999 Kč Cena za kus: 27,77 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Vimax

Sexuální život nemusí končit po čtyřicítce nebo padesátce! Dnešní svět je sice uspěchaný, ale nikde není psáno, že si nemůžete v ložnici užívat třeba i v seniorském věku. Lékařská věda totiž umí hodně a pomůže často i při dlouhodobých obtížích. Pokud se ale selhání při sexu projevuje zatím jen krátce, je namístě změnit životosprávu, upravit stravování, vynechat jednoduché cukry nebo alkohol. Případně dát prostor i různým doplňkům stravy, které mohou být také ku prospěchu celé věci, byť nejde o totéž, jako v případě léčiv předepsaných na receptu specialistou z ordinace. Zástupcem této široké rodiny na trhu je například kanadský Vimax.

Značka Vimax je známá více než 15 let

Jde o poměrně známé jméno, Vimax je k dispozici už přes patnáct roků. Co všechno obsahuje, jaké je doporučené dávkování a jak vám jej výrobce vlastně odešle? V první řadě se nemusíte bát, diskrétní zaslání je v tomto segmentu trhu naprostým standardem. A přírodní složky bez zbytečné chemie jsou jistě také dalším plusovým bodem. Vimax obsahuje výtažky z ginkgo biloby, ženšenu, ale kupříkladu také kajenského pepře. Složení produktu původem z Kanady je však ještě pestřejší, najdeme zde i hloh obecný či oves. A co naopak v těchto doplňcích stravy nenajdeme? Cukr, konzervační látky, umělé příchutě nebo sůl a lepek. Jsou tedy vhodné například i v případě citlivého trávení nebo nějakého dietního omezení.

Jinan dvoulaločný zná snad každý

Největší zastoupení má ve složení Vimaxu Ginkgo biloba alias jinan dvoulaločný. Extrakt z něj zná lidstvo už tisíciletí, zejména pak je populární ve východní Asii. Serenoa plazivá, kotvičník zemní nebo také extrakt z bobulek hlohu, to je už klasika. Jde o kanadský originál, jenž je určen dospělým uživatelům. Tablety, které jen zapijete trochou vody, nenáročné užívání je plus – např. vůbec nerozmícháváte nic ve skleničkách.

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem Vimax?