Tento vynikající nízkokalorický dresink se sníženým obsahem sacharidů svou chutí připomíná majonézu. Je vhodný k dochucování salátů a zeleniny, tak i jako omáčka na namáčení. Má nízkou energetickou hodnotu, je zcela bez cukru, tuku, lepku i laktózy. Je vhodný pro všechny druhy redukčních diet a mohou ho i vegetariáni. Je vhodný již od 1. fáze diety KetoMix. Vejce, používaná pro výrobu tohoto dresinku, jsou od slepic z volného výběhu.

Složení

Voda, ocet, rajčatový protlak 3 %, zahušťovadlo: celulosová guma, xanthanová guma, guarová guma, citrusová vláknina, modifikovaný bramborový škrob, vaječný žloutekhořčice (mleté hořčičné semínko, ocet, sůl, aroma), regulátor kyselosti: kyselina citronová, bylinky, koření, barvivo: oxid titaničitý, karoten, konzervanty: benzoát sodný, sorbát draselný, sladidlo: sukralóza, sacharín, antioxidant: EDTA - Ethyldiamintetraacetát vápenato-disodný

Obsah balení

250 ml

Nutriční hodnoty

Výživové údaje

na 100 ml

Energetická hodnota

78 kJ / 19 kcal

Tuky

0 g

z toho nasycené mastné kyseliny 

0 g

Sacharidy

1,9 g

z toho cukry

0 g

Vláknina

3,3 g

Bílkoviny 

0,4 g

Sůl 

2,5 g

Upozornění: Veškeré informace o produktu 2BSlim Vajonéza dresink bez kalorií 250 ml výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem 2BSlim Vajonéza dresink bez kalorií 250 ml?