Máte rádi těstoviny, ale strachujete si je dopřát kvůli jejich nevhodným nutričním hodnotám? S konjakovými těstovinami KetoMix se ničeho bát nemusíte. Můžete si je totiž dát každý den a to v jakémkoli množství! Mají nulovou kalorickou hodnotu, neobsahují žádné cukry, tuky, lepek ani sůl. KetoMix konjakové přílohy mají právem označení BIO kvality – rostlina Konjak (celým jménem Amorphallus konjak) pro naše konjakové přílohy je pěstována v Japonsku ve vyšších nadmořských výškách v lokalitách mimo civilizaci. Vláknina, kterou obsahuje, významně snižuje pocit hladu. Díky tomu má velmi příznivé účinky při redukci hmotnosti.

Spolu s konjakovými přílohami dostanete ještě 10 porcí naší oblíbené proteinové omelety, se zeleninovou příchutí. Ta je skvělá samotná, ale i s restovanou zeleninou nebo houbami. Ocení ji všichni, kteří drží ketonovou dietu, je ale výborná i pro odlehčení běžného jídelníčku. KetoMix omelety jsou zdrojem kvalitního proteinu, vlákniny i vitamínů a minerálních látek. Je bezlepková a bez přidaných glutamátů

Upozornění: Veškeré informace o produktu 5x balení konjakových příloh KetoMix a proteinová omeleta se zeleninovou příchutí výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem 5x balení konjakových příloh KetoMix a proteinová omeleta se zeleninovou příchutí?