Výhodný balíček pro milovníky čokolády, ve kterém dostanete 1 čokoládu zcela zdarma!

Máte rádi sladké, ale nechcete přijímat zbytečné cukry? S belgickou čokoládou Cavalier si nyní můžete ketonovou dietu dokonale užít. Pár kostiček čokolády plněné jemným kávovým krémem jednoduše zažene chuť na sladké a váš den tak bude hned příjemnější.

  • Hořká čokoláda s kávovou náplní se sladidly (maltitol-laktitol) je čokoláda s jemným kávovým krémem a nádechem lískových oříšků.
  • Dokonale vyvážená chuť kakaa a kávy.
  • Belgická čokoláda je považována za jednu z nejlepších ve světě.
  • Maltitol a laktitol je používán jako náhrada sacharózy, která obsahuje pouze polovinu kalorií. Nepodporuje tvorbu zubního kazu a stimuluje růst probiotických bakterií v tenkém střevě.
  • Čokoláda je vhodná již od první fáze diety KetoMix.
  • Během diety KetoMix doporučujeme maximálně 2 čtvrečky denně.

Čokolády značky CAVALIER představují model kvality a chuti s velkým ohledem na vaše zdraví. Důkladný výběr surovin je jedním z předností této značky. Vlastní označení UTZ certified cocoa celosvětově zastřešuje dodržování udržitelného hospodaření nejen kakaa. Umožňuje pěstitelům naučit se lepší zemědělské metody, zlepšit pracovní podmínky, lépe se postarat o lidi a životní prostředí.

Složení

sladidla (maltitol, laktitol); kakaová hmota; lískové oříšky; vláknina (inulin); rostlinné tuky (palmový, palmojádrový); sušené plnotučné mléko; kakaové máslo; káva (0,7 %); emulgátor (sójový lecitin); přírodní aroma. Obsah kakaové sušiny min. 55 %.

Obsah balíčku

540 g

Doporučení

Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Během diety KetoMix doporučujeme maximálně 2 kostičky denně. Není vhodné kombinovat s dalšími nízkosacharidovými sladkostmi v rámci jednoho dne. Čokoládou nenahrazujte žádné z 5 denních jídel KetoMix. Uchovávat v chladu a suchu.

Minimální trvanlivost do: viz zadní strana obalu.

Prodávající: KAUMY s.r.o., Jerlochovice 156, CZ-74245 Fulnek

Vyrobeno v Belgii.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Cavalier Čokoláda DARK MOCHA 5+1 ZDARMA výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Cavalier Čokoláda DARK MOCHA 5+1 ZDARMA?