Cavalier Čokoláda MILK PRALINE 5+1 ZDARMA
KetoMix
385 Kč Cena za porci: 64,17 Kč

Výhodný balíček pro milovníky čokolády, ve kterém dostanete 1 čokoládu zcela zdarma!

Máte rádi sladké, ale nechcete přijímat zbytečné cukry? S belgickou čokoládou Cavalier si nyní můžete ketonovou dietu dokonale užít. Pár kostiček mléčné čokolády s jemnou lískooříškovou náplní zažene chuť mlsat a váš den tak bude hned příjemnější.

  • Mléčná čokoláda praline je jemná čokoláda s krémovou nugátovou náplní z lískových oříšků a mléka.
  • Dokonale vyvážená chuť kakaa, lískových oříšků a mléka.
  • Belgická čokoláda je považována za jednu z nejlepších ve světě.
  • Maltitol se používá jako náhrada sacharózy (75 – 90 % sladkosti), ale obsahuje polovinu kalorií. Nepodporuje tvorbu zubního kazu a stimuluje růst probiotických bakterií v tenkém střevě.
  • Čokoláda je vhodná již od první fáze diety KetoMix.

Čokolády značky CAVALIER představují model kvality a chuti s velkým ohledem na vaše zdraví. Důkladný výběr surovin je jedním z předností této značky. Vlastní označení UTZ certified cocoa celosvětově zastřešuje dodržování udržitelného hospodaření nejen kakaa. Umožňuje pěstitelům naučit se lepší zemědělské metody, zlepšit pracovní podmínky, lépe se postarat o lidi a životní prostředí.

 

Obsah kakaové sušiny min. 37 %

Obsah mléčné sušiny min. 24 %

 

Obsah balíčku: 540 g

Doporučení: Během diety KetoMix doporučujeme maximálně 4 kostičky denně. Čokoládou nenahrazujte žádné z 5 denních jídel KetoMix. Uchovávat v chladu a suchu.

Minimální trvanlivost do: viz zadní strana obalu.


Vyrobeno v Belgii.

 

 

Upozornění: Veškeré informace o produktu Cavalier Čokoláda MILK PRALINE 5+1 ZDARMA výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Cavalier Čokoláda MILK PRALINE 5+1 ZDARMA?